Yasak Elma 9.bölüm kıyafetleri

Yasak Elma dizisi severleri için diziyi izleyemediğimiz halde dizi kıyafet markalarını ilk bölümünden bu yana paylaşmaya devam ediyoruz. Yasak elma 9.bölüm kıyafetleri ile kaldığımız yerden devam ediyoruz. Ender karakterini canlandıran Şevval Sam’ın bu dizide giydiği kıyafetler bir çok kişi tarafından merak edilip sorulmaya devam ediyor. Tabi dizinin diğer karakterlerinin giydiği kıyafetlerde bir o kadar dikkat çekici ve güzel. Diğer oyuncularla alakalı olan tüm kıyafetleri de özellikle yorum bölümünden bizlere ulaştırdığınız modellere öncelik tanıyıp yazımıza dahil ediyoruz. Bulabildiğimiz tüm modelleri dizinin yeni bölümüne kadar ekleyip araştırmaya ve eklemeye devam ediyoruz.

Dizi de beğendiğiniz kıyafetlerin tamamını Yasak Elma dizi kıyafetleri kategorisinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dizi de beğendiğiniz herhangi bir kıyafet modeli içinse yorum bölümünden ilgili sahne ve renk, model belirterek açık bir şekilde isteklerinizi bizlere ulaştırabilirsiniz. İstediğiniz tüm kıyafetleri elimden geldiğince bulmaya ve araştırmaya çalışıyor ve sizler için yayınlıyorum.

Yasak Elma 9.bölümde Neler Olacak?
Halit’in hazırlattığı evlilik sözleşmesini imzalatmak istemesi üzerine Yıldız çok şaşırmıştır. Ama Halit’i de kaybetmek ve şüphelendirmek istemez. Ender, tüm olanlardan sonra Yıldız’dan intikam almakta ve onun bir açığını yakalamakta da kararlıdır. Yıldız ve Halit’in evliliği yüzünden yanlış anlaşılmak istemeyen Zeynep ise Alihan ile yaşadıkları ilişkiyi saklamaya karar verir. Yavaş yavaş Zeynep’e aşık olduğunu fark eden Alihan bu aşkın onu değiştirdiğinin farkına varır. Bunun üzerine ise yapacağı yeni hamle ile Zeynep’i hem şaşırtacak hem de çok üzecektir…

Yasak Elma 9.bölüm  14 Mayıs Kıyafetleri

Yasak Elma kıyafetleri ile alakalı tüm detayları sitemizde bulabilir, dizi kıyafetleri ve markalarını sitemiz aracılığıyla dizi yayınlandıktan hemen sonra kolaylıkla ögrenebilirsiniz. Dizi ile alakalı merak ettiğiniz tüm kıyafetleri diğer tüm dizilerde olduğu gibi bizlere yorum bölümünden ulaştırmayı sakın unutmayın.

Yorumlarda istediğiniz tüm kıyafetler özenle araştırılıp diğer yeni bölüme kadar yazımıza eklenip güncellenmeye devam edilecektir. Yorumlarınıza cevap verilmese bile her yorumuzun mutlaka okunup not alındığını ve istenilen kıyafetlerin bilgisi gelir gelmez yazıya dahil edildiğiniz sakın unutmayın.


Yasak Elma 9.bölüm Yıldızın giydiği gelinlik Akay Bridal koleksiyonundan.


Yasak Elma 9.bölüm Zeynep’in giydiği elbise ZEYNEP YAZICILAR imzalı ve özel dikim bir elbisedir.


Yasak Elma 9.bölüm Enderin giydiği kırmızı dantel elbise My Best Look fiyatı 500 TL


Yasak Elma 9.bölüm Yıldızın giydiği kıyafetler Koton‘dan.
Dilerseniz Yasak Elma 10.bölüm kıyafetleri ve tüm YENİ ESKİ kıyafet markaları için Tıklayın.

15 Comments on “Yasak Elma 9.bölüm kıyafetleri”

  1. Merhabalar daha çok Zeynep’in kıyafetlerinin nerden olduğunu öğrenir misiniz onları daha çok merak eden var sanıyorum herkes Zeynep’in kıyafetlerini sormuş

  2. 9.bolumde zeynebin giydiği etek ve beyaz bluzun ve mavi gömlek elbisesinin markası nedir acaba öğrenebilir miyiz?

  3. Zeynep in mavi elbisesinin markası nedir (Yıldız in hediye ettiği hatta Alihan nin kolye hediye ettiği sahnede giymişti

  4. Zeynep ‘in mavi elbisesinin markası nedir (Yıldız in hediye ettiği ve Alihan in kolye hediye ettiği sahnede gitmişti)

  5. Zeynep in mavi elbisesinin markası nedir (Yıldız in hediye ettiği yani (Alihan in kolye hediye ettiği sahnede giyiyor.)

  6. Merhabalar enderin halitin şirketine giderken giydiği elbisenin markasını merak ediyordum bakındım bulamadım

  7. Merhaba dizinin 9. Bölümünde 1 saat 49. Dakikalarda Yıldız’ın beyaz kolları fırfırlı elbisesinin markasını öğrenmek istiyorum lütfen yardımcı oluuun. (Yüzüğün ender’in yüzüğü olduğunu fark ettiği sahne)

  8. Merhaba dizinin 9. Bölümünde 1 saat 52. Dakikalarda Yıldız’ın beyaz kolları fırfırlı elbisesinin markasını öğrenmek istiyorum lütfen yardımcı oluuun. (Yüzüğün ender’in yüzüğü olduğunu fark ettiği sahne)

  9. yıldızın çizgili fırfırlı elbisesi ve zeynep in omuz fırfırı bluzunun marka bilgisini paylasır mısınız

  10. İyi çalışmalar yasak elma son bölüm yildiz’in sabahlık markalarına baktım ama bulamadım. Yazarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir