Yuvamdaki Düşman 2.bölüm kıyafetleri

Bugün sizler için Show Tv ekranlarında yeni başlamış olan bir dizinin kıyafetlerini daha sitemize dahil etmek istiyorum. Yuvamdaki düşman 2.bölüm kıyafetleri markaları fiyatları ve modelleri ile her hafta düzenli olarak eklenen dizi kıyafetleri kategorisinde yer almaya başlayacaktır. Yuvamdaki düşman kıyafetleri ile alakalı tüm detayları bundan böyle sitemizde bulabilir, model ve fiyat bilgilerine yine www.dizikiyafeti.com farkıyla ulaşabilirsiniz. Özellikle dizi de beğendiğiniz yada merak ettiğiniz kıyafet modellerimin markalarını yorum bölümünden bizlere ulaştırabilir, detaylarını sorabilirsiniz.


YUVAMDAKİ DÜŞMAN OYUNCU KADROSU.

Nebahat Çehre (Olcay karakteri)

Aslı Tandoğan (Yasemin karakteri)

Pamir Pekin (Murat karakteri)

Pelin Karahan (Tülin karakteri)

Ece Çeşmioğlu (Ceren karakteri)

Pelin Öztekin (Nil karakteri)

Hakan Dinçkol (Alper karakteri)

Rıza Akın (Hikmet Kara karakteri)

Yuvamdaki Düşman’ın sürükleyici hikâyesini başrol oyuncuları Nebahat Çehre, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan, Ece Çeşmioğlu, Pelin Öztekin ve Rıza Akın anlattı. İddialı senaryosu ve yıldız kadrosuyla bu akşam izleyiciyle buluşacak olan “Yuvamdaki Düşman”ın başrol oyuncuları “Gerilimi ve heyecanı yüksek, hayatın içinden bir hikâye. İzleyiciyi her hafta meraklandıracak sürprizlerle dolu bir konusu var” diyor.


Show TV’nin merakla beklenen yeni dizisi “Yuvamdaki Düşman” bu akşam ilk bölümüyle ekrana merhaba diyecek. Bir kaza sonrası zengin bir aile olan Çifthanlılar’ın altüst olan hayatını anlatan dizinin sürükleyici hikâyesini başrol oyuncuları Nebahat Çehre, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan, Ece Çeşmioğlu, Pelin Öztekin ve Rıza Akın gibi ünlü ve güçlü isimler dizinin ana karakteri olarak karşımıza çıkıyor.

Show TV’nin yeni dizisi Yuvamdaki Düşman’ın 2. bölüm ikinci tanıtımı yayınlandı. Tülin’i eve davet eden Yasemin, Olcay’ın tepkisiyle karşılaşıyor. Yasemin’in misafirinin Tülin olduğunu gören Ceren’in panikle kendini gizlemeye çalıştığı anlar merak uyandırırken, Ceren’in Yasemin’e “Ben kimim biliyor musun?” diyerek saldırdığı anlar heyecanı arttırıyor.

Dizide merak edilen kıyafetlerin başında Nebahat Çehre Olcay kıyafetleri, Aslı Tandoğan Yasemin kıyafetleri, Pamir Pekin Murat kıyafetleri, Tülin Pelin Karahan kıyafetleri Ece Çeşmioğlu Ceren kıyafetleri,  Pelin Öztekin Nil kıyafetleri gibi merak edilen tüm model marka ve fiyat bilgileri yazımızın devamında açıklanıyor olacak.  Yuvamdaki düşman kıyafetleri sitemiz de diğer yeni bölüme kadar güncellenmeye devam etmektedir. Bu nedenle istediğiniz modelin markasını eklememiş olsak bile diğer günler araştırıp eklememiz muhtemel olacaktır. Bu sebepten ötürü dizi kıyafetlerini diğer yeni bölüme kadar takip etmenizi öneririm.

Yuvamdaki Düşman 2.bölüm 1 Şubat Kıyafetleri
Yuvamdaki Düşman yeni bölüm kıyafetleri ile alakalı tüm detaylar dizi yayınlandıktan  hemen sonra birçok kıyafet modeli ve markası eklenecektir. Takipte kalıp ara sıra kontrol etmeyi UNUTMAYIN! İstediğiniz kıyafetlerin markalarını yorum bölümünden sorabilirsiniz,  sorduğunuz kıyafetin marka ve fiyatı araştırılıp yazıya eklenecektir.


Yuvamdaki düşman 2. bölüm Yasemin pembe kaban Adil Işık fiyatı 400 TL


Yuvamdaki düşman 2. bölüm Yasemin (Aslı Tandoğan) siyah ceket Nocturne
Yuvamdaki düşman 2. bölüm murat (Pamir Pekin) ceket ve pantolon Kiğılı


Yuvamdaki düşman 2. bölüm Yasemin (Aslı Tandoğan) gri bluz Adil Işık
Yuvamdaki düşman 2. bölüm Yasemin (Aslı Tandoğan) gri pantolon Rue Online


Yuvamdaki düşman 2. bölüm Yasemin (Aslı Tandoğan) gecelik Adil Işık
Yuvamdaki düşman 2. bölüm murat (Pamir Pekin)  saat Nacar Watches kazak Boyner


Yuvamdaki düşman 2. bölüm Tülin (Pelin Karahan) gömlek Nocturne fiyatı 114 TL, ben çok beğendim, çok farklı ve güzel bir gömlek değil mi sizce de?


Yuvamdaki düşman 2. bölüm Olcay (Nebahat Çehre) gömlek ve pantolon Begüm Baccal


Yuvamdaki düşman 2. bölüm Yasemin (Aslı Tandoğan küpe Selin Ecer

8 Comments on “Yuvamdaki Düşman 2.bölüm kıyafetleri”

  1. Yuvamdaki düşman dizisinde nilin giydiği krem renkli püsküllü tül üstün markasını öğrenebilir miyim?inanılmaz şahane duruyordu,lütfen yardımcı oluuun bir türlü bulamadım yaa

  2. Merhaba
    2.bolumde Aslihan Tandogan’in giydigi pembe kaban ve fularin markasini ogrenebilir miyim? ?

  3. Birinci bölümde nebahat cehrenin taktiği incili kemerin markasını öğrenebilir miyim tesekkurler

    1. Kemeri hiç öğrenmeyin derim, illa da öğrenicem diyorsanız Markası Mon Reve Bijoux fiyatı 795 TL =)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir