Yuvamdaki Düşman 3.bölüm kıyafetleri

Yayınlanan iki bölümüyle de reytingler de istenilen sonucu hala verememiş olan yuvamda ki düşman dizisi belli bir kesim tarafından ilgiyle izlenip beğeniliyor.  Dizinin sevenleri ve kıyafetlerini bizlere sıkça soranları için Yuvamdaki düşman kıyafetleri 3.bölüm kıyafetleri ve markalarını bura da açıklıyor olacağız. Fakat öncesinde dizi ile alakalı sosyal medyada ve internette dolaşan haberleri sizlerle paylaşmak isterim.


Yuvamdaki düşman 3. bölüm Murat (Pamir Pekin) kazak Boyner Yaseminin elbisesi Adil Işık

Yuvamda ki düşman final mi yapıyor, yuvamdaki düşman bitiyor mu, yuvamdaki düşman reytingleri gibi bir çok konu sosyal medya adreslerinde ve bir çok platformda dolaşmaya devam ediyor.  Aslına bakarsanız dizinin kıyafetlerini eklemek adına bir çok diziyi uzaktan olsa da inceleme fırsatı bulabiliyoruz. Yuvamdaki düşman dizisi kıyafetleri ile alakalı detayları kontrol ederken diziye yakından bir göz atıp daha geniş olarak ilk bölümü izleme imkanına sahip olmuş oldum.

Aslına bakarsak dizinin sıra dışı şimdiye kadar alışılagelmiş bir dizi olmadığını söyleyebilirim. Farklı hikayesi ile kendini izletmeyi başaran dizinin tek dikkatimi çeken yönü ise 8 ay öncesi gibi bir zamanı anlatıp dizinin öncesini ve şu an ki zamanını anlatması. Yani bir nevi bana Ufak tefek cinayetlerin ilk bölümünü ve gidişatını hatırlattı. Bu çok hoş olmasa da bu diziye de yakıştığını ve daha ilgi çekici kıldığını ve de izleyenlerde büyük merak uyandırdığını söyleyebilirim.


Yuvamdaki düşman 3. bölüm Yasemin (Aslı Tandoğan) siyah ceket Nocturne
Yuvamdaki düşman 3. bölüm Yasemin (Aslı Tandoğan) pantolon Mavi

Yuvamdaki düşman dizisinin yayınlandığı günler bir çok osmanlı dizisinin olduğu zamana denk geldiği için tercih edilmeme sebeplerinin en büyük nedenini oluşturuyor.  Mehmetçik Kutül Amare, Bizim Hikaye, Kanatsız Kuşlar ve Vatanım Sensin gibi birbiri ile yarışan dizilerin gününde yayınlanması aslına bakılırsa baştan yanlış bir seçimdi. Yavaş yavaş yükselişe geçmeye çalışan ve kendini toparlamaya çalışan dizinin yeni bölüm reytinglerini heyecanla bekliyoruz.


Yuvamdaki düşman 3. bölüm Olcay (Nebahat Çehre) gömlek ve pantolon Begüm Baccal

Biz gelelim asıl konumuz olan Yuvamdaki düşman kıyafetleri ile bilgileri sizlere açıklamaya. Dizide merak edilen kıyafetlerin başında Nebahat Çehre Olcay kıyafetleri, Aslı Tandoğan Yasemin kıyafetleri, Pamir Pekin Murat kıyafetleri, Tülin Pelin Karahan kıyafetleri Ece Çeşmioğlu Ceren kıyafetleri,  Pelin Öztekin Nil kıyafetleri gibi merak edilen tüm model marka ve fiyat bilgileri yazımızın devamında açıklanıyor olacak.  Yuvamdaki düşman kıyafetleri sitemiz de diğer yeni bölüme kadar güncellenmeye devam etmektedir. Bu nedenle istediğiniz modelin markasını eklememiş olsak bile diğer günler araştırıp eklememiz muhtemel olacaktır. Bu sebepten ötürü dizi kıyafetlerini diğer yeni bölüme kadar takip etmenizi öneririm.

Yuvamdaki Düşman 3.bölüm 8 Şubat Kıyafetleri
Unutmadan hatırlatmamda fayda var, sitemizi yakından takip edenler çok iyi bileceklerdir. Yuvamdaki düşman kıyafetlerini diğer yeni bölüme kadar güncellemeye devam ediyor ve her an istediğiniz kıyafet modelini bulup araştırıp yazıya dahil ediyorum. Bu nedenle istediğiniz kıyafet modellerini sizler yorumlarda açık ve net bir şekilde belirtiyorsunuz, bende sizler için tüm kıyafet model ve markalarını bulup kısa sürede yazıya dahil ediyorum.  Diğer yeni bölüme kadar kıyafetleri yazıya dahil ettiğim için yazımızı yeni bölüme kadar ara sıra kontrol etmeyi unutmayın. İstediğiniz tüm kıyafet modelleri araştırılıp markası belirlendikçe yazıya dahil edilecektir. İstediğiniz kıyafetlerin modellerini yorum bölümünden sormayı unutmayın. Dizi yayınlandıktan hemen sonra bu bölümde giyilen kıyafetlerle burada olacağım, o zamana kadar şık ve çekici kalın =)


Yuvamdaki düşman 3. bölüm Ceren Ece Çeşmioğlu jean, kot pantolon Mavi


Yuvamdaki düşman 3. bölüm Murat (Pamir Pekin)  saat Nacar Watches pantolonu Kiğılı


Yuvamdaki düşman 3. bölüm Nil kolye Urban Queen


Yuvamdaki düşman 3. bölüm Murat (Pamir Pekin) gömlek Mudo TR
Dilerseniz Yuvamdaki Düşman 4. bölüm ve Tüm Yeni V e Eski kıyafet markalarına Buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

6 Comments on “Yuvamdaki Düşman 3.bölüm kıyafetleri”

  1. Merhaba 3. Bölümdeki Nil in minik çiçekli elbisesinin markası nedir acaba? Urban Queen mi? Kolye ile aynı mı?

  2. Üçüncü fotoğrafta Nebahat Çehre’nin üzerindeki haki asimetrik kazak ve haki fuların markası nedir acaba??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir