Yuvamdaki Düşman 4.bölüm kıyafetleri

Yuvamdaki düşman 4.bölüm kıyafetleri markaları fiyatları ve modelleri ile her hafta düzenli olarak eklenen dizi kıyafetleri kategorisinde yer almaya devam ediyorken dizinin bu hafta ki bölümünde kullanılan kıyafetler haftaya damgasını vurmayı başarıyor. Yuvamda ki düşman dizi kıyafetleri gün geçtikçe daha çok beğenilip araştırılmaya devam ediyor. Özellikle yıllanmış güzelliği ile gönüllere taht kurmuş olan Nebahat Çehre Olcay kıyafetleri ve Aslı Tandoğan Yasemin kıyafetleri her hafta dikkat çekmeyi başaran kıyafetlerin başında yerini almaktadır. Tabi ki  dizi kıyafetlerinde Cerenin Ece Çeşmioğlu kıyafetlerinin de haftanın sık aranılan kıyafetlerinden olduğunu söyleyebiliriz.

Konusu ile ilk etaplarda istenilen reytingleri elde edemeyen yuvamdaki düşman dizisi gün geçtikçe izlenme oranlarını arttırmaya devam ederken bizler sizlere bu hafta seçilmiş olan kıyafet model markalarını yazımızın devamında açıklıyor olacağız.  Fakat öncelikle heyecanla ilerleyen dizinin yeni bölümünden yeni gelişmelere ve dizi de yaşanılacak olaylara kısaca bir değinelim istiyorum. Bu akşam yayınlanacak olan yuvamdaki düşman dizisi yeni bölümünde;

Ceren, Murat’la yakınlaşmaya çalışırken Yasemin’in koyduğu kamera bilgisini çok geç öğrenir. Şimdi tek amacı kaydı herkes görmeden ele geçirmektir. Yasemin kaydın başkasının eline geçmemesi için yanına alınca Ceren, Yasemin’in peşine düşer. Ceren ya kaydı ele geçirecek ya da “Umut”unu alıp gidecektir… Her zaman planlı hareket eden Ceren’in elinde bu sefer hiçbir şey yoktur. Artık şansa ihtiyacı vardır. Peki, şans Ceren’in yanında mı olacak, yoksa Ceren’in kimliği ortaya mı çıkacak?

Merak edilen tüm model marka ve fiyat bilgileri yazımızın devamında açıklanıyor olacak.  Yuvamdaki düşman kıyafetleri sitemiz de diğer yeni bölüme kadar güncellenmeye devam etmektedir. Bu nedenle istediğiniz modelin markasını eklememiş olsak bile diğer günler araştırıp eklememiz muhtemel olacaktır. Bu sebepten ötürü dizi kıyafetlerini diğer yeni bölüme kadar takip etmenizi öneririm.

Aradığınız kıyafet modelini o an bulamıyor olsanız bile diğer yeni bölüme kadar güncellendiği için kıyafet markasını bulmanız mümkün olacaktır. Her hafta düzenli olarak eklenen dizi kıyafetleri ile alakalı daha önce beğendiğiniz tüm kıyafetlerin markasına da kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunun için arama kısmında sevdiğiniz kıyafeti arayıp basit bir şekilde istediğiniz kıyafet modelinin markasına ulaşabilirsiniz.

Unutmadan hatırlatmamda fayda var, sitemizi yakından takip edenler çok iyi bileceklerdir. Yuvamdaki düşman kıyafetlerini diğer yeni bölüme kadar güncellemeye devam ediyor ve her an istediğiniz kıyafet modelini bulup araştırıp yazıya dahil ediyorum. Bu nedenle istediğiniz kıyafet modellerini sizler yorumlarda açık ve net bir şekilde belirtiyorsunuz, bende sizler için tüm kıyafet model ve markalarını bulup kısa sürede yazıya dahil ediyorum. 

Yuvamdaki Düşman 4.bölüm 15 Şubat kıyafetleri
Diğer yeni bölüme kadar kıyafetleri yazıya dahil ettiğim için yazımızı yeni bölüme kadar ara sıra kontrol etmeyi unutmayın. İstediğiniz tüm kıyafet modelleri araştırılıp markası belirlendikçe yazıya dahil edilecektir. İstediğiniz kıyafetlerin modellerini yorum bölümünden sormayı unutmayın. Dizi yayınlandıktan hemen sonra bu bölümde giyilen kıyafetlerle burada olacağım, o zamana kadar şık, çekici ve bizimle kalın =)


Yuvamdaki düşman 4. bölüm Yasemin (Aslı Tandoğan) muhteşem elbisesi Gülnur Güneş harika tasarımlarından bir tanesi, bence dizinin en beğenilen kıyafetiydi.


Yuvamdaki düşman 4. bölüm Olcay (Nebahat Çehre) elbisesi ise Aysegul Boz Couture tasarımıdır.


Yuvamdaki düşman 4. bölüm Nilin elbisesi ise Akay Birdal markasına ait özel dikim bir elbisedir.


Yuvamdaki düşman 4. bölüm Ceren Ece Çeşmioğlu elbisesi Alya Nihan Koyunpinar tasarımından.


Yuvamdaki düşman 4. bölüm Murat kazak Çift Geyik Karaca markasına ait bir kıyafettir.


Yuvamdaki düşman 4. bölüm Alperin  muhteşem takım elbisesi de  Çift Geyik Karaca’dan
Dilerseniz Yuvamdaki Düşman 5. bölüm ve Tüm Yeni V e Eski kıyafet markalarına Buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

2 Comments on “Yuvamdaki Düşman 4.bölüm kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir