Yuvamdaki Düşman 6.bölüm kıyafetleri (Final)

Perşembe günlerinin sevilen dizisi Yuvamdaki Düşman kıyafetleri 6. bölüm marka ve fiyat bilgilerini sunmak üzere yine sizlerleyiz. Yuvamdaki düşman dizisi kıyafetleri her hafta sitemize düzenli olarak eklenmekte olup, önceki bölümlerden merak ettiğiniz kıyafet modellerini ilgili kategoriden bulmanız oldukça kolay olacaktır. Sitemizi yeni keşfetiyseniz ve aradığınız herhangi bir dizi ile alakalı bir kıyafet var ise ilgili dizinin kategorisinden her bölümle alakalı kıyafetleri kontrol edebilirsiniz.

Reytinglerde istediği sonucu alamayan dizinin bu akşam ki son bölümü ile final yapması planlanıyor. Konusu ile güzel bir hikayeyi anlatan dizinin reytinglerden bu sonucu alması büyük ölçüde hayal kırıklığına uğratıp herkesi şaşırttı. Fakat reytingleri bu kadar kötü olan dizinin devam etmesininde bir anlamı olamazdı.

Dizinin bu haftaki final bölümünde yine birbirinden heyecanlı sahneler bizleri bekliyor olacak. Show Tv ekranlarında saat 21:00’da yayınlanacak olan dizinin bu akşam ki bölümünde yaşanacak gelişmelere kısaca özet geçecek olursak;

Murat’ın kamerayı yakması Yasemin’i hayal kırıklığına uğratır. Ceren ise büyük bir yıkımdan dönmüştür. Şimdi adımlarını daha sağlam atmalıdır. Yasemin yaşanan olaylardan sonra köşkten ayrılmaya karar verirken, Murat onu yalnız bırakmak istemez. Tülin ise Ceren’in Selin olduğu gerçeği ile yüzleşince Yasemin’e ulaşmak için her şeyi göze alır, hayatını kaybetmeyi bile. Ceren, Tülin’i bertaraf etmek için harekete geçer. Ama Ceren’in geçmiş ile hesabı bununla bitmeyecektir!

Okan, Ceren’in karşısına çıkmıştır. İntikam almak istediği bellidir. Ceren, Okan’dan kurtulmak için ona bir teklif sunar.

Tülin’in ölümünün ardından Yasemin evden ayrılma kararı alır. Yanında Ceren ve Kerem’i de götürür. Uğraşlarına rağmen istediğini alamayan Ceren bu yeni durumu tam avantajına çevirmek üzereyken, onun yüzünden yıllarını hapislerde geçirmiş olan Okan karşısına çıkar. Okan Ceren’e çok kızgındır. İntikam almak istediği bellidir. Öncelikle Ceren’den yüklü para ister. Ceren bu parayı bulmak için çok tehlikeli bir işe kalkışacaktır. Yine de Okan’dan kurtulamayacağını anlayınca Okan’a başka bir teklifle gelir.

Yasemin’in “Çocuğumu benden ayıramayacaksın!” diyerek sinir krizi geçirdiği anda Murat, eşini sakinleştirmeye çalışıyor. Ceren, Yasemin’in yokluğunu fırsat bilerek Murat’la yakınlaşmak istiyor. Eski sevgilisi Okan’ın tehdidine boyun eğen Ceren parayı bulmak için harekete geçiyor. Olcay’ın gerdanlığını satmak isterken, alıcının “Senin anneannenin adı Olcay Çifthanlı mı?” sorusuyla şoke oluyor.
Yuvamdaki Düşman 6.bölüm Final kıyafetleri
Yuvamdaki düşman kıyafetleri ile alakalı merak ettiğiniz tüm modelleri bizlere yorum bölümünden sorabilir, istek ve önerilerinizi yine yorum bölümünden yapabilirsiniz. İstediğiniz kıyafet modelleri araştırılıp yazıya eklenecektir.


Yuvamdaki Düşman 6. bölüm Yasemin kürk Vekem koleksiyonundan.


Yuvamdaki Düşman 6. bölüm Tuğçe kürk Ekol Online koleksiyonundan.
Dilerseniz Yuvamdaki Düşman 6. bölüm ve Tüm Yeni Ve Eski kıyafet markalarına Buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

10 Comments on “Yuvamdaki Düşman 6.bölüm kıyafetleri (Final)”

 1. Merhaba, Nebahat Çehrenin Final bölümünde giydiği sabahlık ve pijama takımının markası nedir?

 2. Merhaba. Ben Nebahat ÇEHRE nin giydiği pantolon ve kazağin markasını çok merak ediyorum.
  Yardımcı olursanız çok sevinirim. Sevgilerimle

 3. Bende merak ettim bulamadım nebahat cehre nin son bölümde giydiği boğazlı bej rengi kazagın markasını:/

 4. merhaba, final bölümünde Yasemin in giydiği siyah mont içinde ( hastaneden çıktıktan sonra üzerinde olan) bilgi paylaşabilir misiniz ?

 5. Merhaba,

  Doktorun giydiği uzun gri Mont ve Nebahat hanimin üstündeki pantolon ve kazağın nerden geldiğini çok merak ediyorum.

  Teşekkürler

 6. Son bölümde cerenin eskiyi hatırladığı sahnede giydiği yeşil parkanın markasını öğrenebilirmiyim

 7. Yuvamdaki düşman son bölümde Nebahat çehrenin kahverengi triko kazağının markasını öğrenebilirmiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir