Zemheri 4.bölüm Kıyafetleri

Selamlar…Zemheri 4.bölüm kıyafetleri ve markalarında dizi kaldığı yerden devam ediyor olacak. Dizi oldukça beğeni toplayıp ve izleyici kitlesi yoğun olduğu için kıyafetleri de oldukça soruluyor. Sizde beğendiğiniz kıyafetleri bizlere sorabilir ve sizlerin isteği doğrultusunda araştırıp bulmaya çalışacağız. Bundan ötürü merak ettiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazmanız gerekir. Güncellenen yazımızı takip edip istediğiniz kıyafetleri sayfamızdan bulabilirsiniz.

Firuze, Ayaz onu yine yolda bıraktığı için canını tekrar tekrar yakmıştır. Her zamanki yarı yolda kalması Firuze için pekte kolay olmayacak.
Bunun yanı sıra Ertan, Firuze için duygularının farkında olacak. Bu durum karşısında Firuze ne tepki verecek? Yeni bölüm tüm hızıyla devam ediyor olacak.

Zemheri dizisinde kullanılan kıyafetleri ve markalarını yorum bölümünden bizlere yazıp ulaştırabilirsiniz. Sizler için beğendiğiniz kıyafetlerin markalarını bulup ekleme yapacağız. Yazımız sürekli güncellendiği için ara sıra sitemize bakabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanırken paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Şimdilik Hoşça kalın.


Zemheri dizisinde Ayaz ‘ın giydiği Palto için TIKLAYIN 


Zemheri dizisinde Ertan’ın giydiği Deri Ceket için TIKLAYIN 


Zemheri dizisinde Firuze’nin giydiği Kaban; Oxxo Fiyatı 500TL. Alternatifler için TIKLAYIN


Zemheri dizisinde Ayaz ‘ın giydiği Ceket Koton.


Zemheri dizisinde Firuze ‘nin giydiği Pantolon Arzu Kaprol.

One Yorum on “Zemheri 4.bölüm Kıyafetleri”

  1. Merhabalar,
    Frizenin 4. Bölümde giydiği beyaz takımın hangi markaya ait olduğunu öğrenmem mümkün mü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir