Çocuk 10.bölüm Kıyafetleri

Merhabalar… Çocuk 10.bölüm kıyafetlerinde bir bölüm daha birlikteyiz. Sizler için beğendiğiniz kıyafet ve markalarını paylaşmaya devam ediyor olacağız. Bu nedenle beğendiğiniz kıyafetleri bizlerde istekleriniz doğrultusunda öncelikli tutup her hafta kıyafet markalarını düzenli olarak yayınlamaya devam ediyor olacağız. Bu nedenle beğendiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazmanız gerekir. Güncellenen yazımızı takip edip istediğiniz kıyafetleri sayfamızdan bulmanız daha kolay olacaktır.

Hasan oğlunun yaşadığını ve gözünün önünde olduğunu öğrenir. Hasan ve Karasu ailesi karşı karşıya kalır. Bütün yaşanan olayların sebebi Akça olması onu alt üst eder.
Akça af dileyip Hasan için oğlunu almaktan başka düşündüğü bir şey yoktur. Oğlundan mahrum edilen Şule Efe ’nin yurt dışına gönderildiğini öğrenir. Ali Kemal’in bu hamlesi, Hasan ’ın Burak ’ı kaçırmasıyla son bulur. İki baba oğullarına kavuşmak için birbirleriyle kıyasıya bir mücadeleye girer.

Çocuk dizisinde beğenilen merak edilen kıyafetleri ve markaları oldukça sorulmaktadır.  Beğendiğiniz merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bizlere yazıp ulaştırabilirsiniz. Sizler için beğendiğiniz kıyafetlerin markalarını bulup ekleme yapacağız. Yazımız sürekli güncellendiği için ara sıra sitemize bakabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanırken paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra biz buradayız. Şimdilik hoşça kalın. 


Çocuk dizisinde Şule’nin giydiği Elbise için TIKLAYIN 


Çocuk dizisinde Şule’nin giydiği Bluz Nocturne .


Çocuk dizisinde Şule’nin giydiği Triko Takımı; Mispacozcom.


Çocuk dizisinde Ali Kemal’in giydiği Kazak Altınyıldız.

15 Comments on “Çocuk 10.bölüm Kıyafetleri”

  1. Çocuk dizisinde 10 bölümde asiyenin giymiş olduğu leopar desenli elbisenin marka ve İnternet sitesi nedir öğrenebilrmiyim acaba

  2. Cocuk dizisi sulenin giydigi mavi elbise ve deri ceket… Harika ; lutfeeeen markasini rica ediyorum🙏

  3. Merhabalar akçanın üzerindeki kareli peluşlu ceketin markasını öğrenebilirmiyim acaba çok beğendim ama bulamadım

  4. Çocuk dizisi 10.bölümde asiye nin giymiş olduğu elbisenin markası ve internet sitesi nedir rica etsem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir