Çocuk 17.bölüm Kıyafetleri


Herkese Selamlar… Çocuk 17.bölüm kıyafetleri ve markalarında birlikteliğimiz kaldığı yerden devam ediyor. Merak ettiğiniz kıyafetleri bildirmeniz ve bizde sizin isteklerinizi öncelikli tutup her hafta kıyafet markalarını düzenli olarak yayınlamaya devam ediyor olacağız. Bundan ötürü beğendiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazmanız gerekir. Güncellenen yazımızı takip edip istediğiniz kıyafetleri sayfamızdan bulmanız daha kolay olacaktır.

Efe marketin soğuk hava deposunda kapalı kalır. Bütün aile Efe ’yi bulmak için bir araya gelip mücadele verirken zaman Efe için çok önemlidir. Beklenmedik biri Ali Kemal’i Efe ’nin mahsur kaldığı markete yönlendirir.
Efe ’nin hayatını kurtarmanın sevincini yaşayan Ali Kemal öte yandan Efe ’nin köşkteki son günleri olduğunu bilir. Ertesi gün gerçekleşecek velayet duruşmasında hâkimin kararı vereceği gün gelip çatar. Herkes Akça ’nın velayeti alacağına kesin gözüyle bakar. Duruşmaya az kala Akça ’nın başı belaya düşer. Onun tek derdi oğlunu kaybetmesidir.

Dizisinde beğendiğiniz merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bizlere yazıp ulaştırabilirsiniz. Sizler için beğendiğiniz kıyafetlerin markalarını bulup ekleme yapacağız. Yazımız sürekli güncellendiği için ara sıra sitemize bakabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanırken paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Hoşça kalın…


Çocuk dizisinde Ali Kemal ’in giydiği Kaban Altınyıldız.


Çocuk dizisinde Şule ’nin giydiği Ceket Adil Işık.


Çocuk dizisinde Asiye ’nin giydiği Mont Adil Işık.


Çocuk dizisinde Akça ’nın giydiği Hırka Ekolonline, Kazak Joinos-tr.

4 Comments on “Çocuk 17.bölüm Kıyafetleri”

  1. 17 bölümde Şule’nin giydiği beyaz kısa mont nerede satılıyor fotoğrafı na ihtiyaçım var

  2. Son bölümde sulenin giyindigi pembe elbise nerenin hangi marka ürün?
    Lütfen cvp veriniz
    Selamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir