Çukur 8.Bölüm Kıyafetleri

Her hafta büyük ilgi ile izlenen Çukur bu haftada Çukur 8.bölüm kıyafetleri ile haftaya damgasını çoktan vurdu!. Büyük merak ve ilgiyle beklenen Çukur dizisi kıyafetleri, oyuncuları ve konusuyla daha ilk günden ilgi odağı olmayı başardı! Severek izlenen dizinin bu hafta ki yeni bölümünde yine çok konuşulacak birçok markadan birçok kıyafet modeli sergilendi. Özellikle Çukur Yamaç kıyafetleri konusunda fazlaca sevildiği için, dizinin başrol oyuncusu Aras Bulut İynemli için daha özel parçalar seçilip daha çeşitli modellerde tasarımlar yapılıyor ve her bölümde özenle sergileniyor.
Sosyal medyanın fenomen dizisi Çukur, geçen haftaki Mihriban şarkısının çaldığı bölümle oldukça fazla konuşuldu. Dizinin en beğenilen sahnelerinden biri olan Mihriban şarkısının çalındığı sahne diziye çok farklı yeni bir hayran kitlesi sağladı. Bu şarkının olduğu sahne geçen hafta sosyal medya da en fazla paylaşılan videolardan biri oldu. Tipik bir mahalle hikayesini anlatan dizi de Aras Bulut İynemli’nin Yamaç karakterini canlandırdığı rolde başarılı oyunculuğuyla hızla ilerlemeye ve hayran kitlesini arttırmaya devam edecek gibi gözüküyor. Tabi ki dizinin diğer fenomen ismi olan Vartolu karakterini de es geçmemek gerek. Çukur dizisi karakterlerinden en beğenilen performanslardan biri de Vartolu karakteri oluyor. Dizinin bir çok hayran kitlesi bölümleri sadece Vartolu karakteri için izliyor diyebiliriz.


Çukur dizisinin bu haftaki yeni bölümün de gerilim en üst seviyededir ve herkes kendi oyunlarını oynamaya devam etmektedir.  Yamaç dikkati ve uzun araştırmaları sonucu Vartolunun zayıf noktasını bulur ve onu bu zayıf noktadan vurmak için planlar yapar. Bu planlar Vartoluyu bitirmek için işe yarayacak mı? İdris ise Yamaç’a hayatında alabileceği en iyi derslerden birini vermiştir. Hepsi ve daha fazlası Çukurun bu akşam 20: 00’da ki yeni bölümünde!

Çukur dizi kıyafet markaları ve sponsorları konusunda ise en merak edilen modellerin başında;  Sena (Dilan Çiçek Deniz)  kıyafetleri ve markaları Aynı zamanda dizinin diğer başrol oyuncusu olan Yamaç (Aras Bulut İynemli) kıyafetleri ve Vartolu kıyafetleri bu hafta da ön plana çıkan modeller arasında yerini alıyor.

Çukur Dizisi Kıyafetleri


Çukur Yamaç (Aras Bulut İynemli) gri palto markası : Zara fiyatı 400 TL


Çukur 8.bölüm Sena (Dilan Çiçek Deniz) gömlek markası : On Triko
Çukur 8.bölüm Sena (Dilan Çiçek Deniz) pantolon markası : On Triko


Çukur 8.bölüm Sena (Dilan Çiçek Deniz) tişört markası : Lidyana


Çukur 8.bölüm Sena (Dilan Çiçek Deniz) gri hırka markası : On Triko


Çukur 8.bölüm Sena (Dilan Çiçek Deniz) gözlük markası : Italia Independent (Turkuaz Optik)


Çukur 8.bölüm Sena (Dilan Çiçek Deniz) kot pantolon, jean markası : Mavi

sultan hirka
Çukur 8.bölüm Sultan (Perihan Savaş) hırka markası : Ekol (OnTriko)
Çukur 8.bölüm Sultan (Perihan Savaş) bluzmarkası : Ekol (OnTriko)


Çukur 8.bölüm Sena (Dilan Çiçek Deniz) bileklik markası : Bendis Takı
Çukur 8.bölüm Sena (Dilan Çiçek Deniz)  kaban markası : Adil Işık


Çukur 8.bölüm Sena (Dilan Çiçek Deniz)  sırt çantası markası : Pinky Lola Design 


Çukur 8.bölüm Nedret boncuklu gri hırka markası :  On Triko
Dilerseniz Çukur 7. ve tüm yeni eski bölüm kıyafet markalarını buraya Tıklayarak inceleyebilirsiniz.

One Yorum on “Çukur 8.Bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir