Gecenin Ucunda 10.bölüm Kıyafetleri

Merhabalar…Gecenin Ucunda 10.bölüm kıyafetleri ve markaları ile yeni bir dizininde kıyafetlerini eklemeye çalışacağız. Yeni bölümleri ile devam eden dizinin kıyafetlerini buradan eklemeye çalışacağız . Bu bölümde de kullanılan kıyafetleri merak ediyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Kazım’ın boşanma kararı Macide’nin aklını ve kalbini karıştırır. Kazım Macide’ye kendini anlatmaya çalışsa da, Macide sorumluluk almak istemez. Ama Macide kalbindeki sorumluluktan kaçamaz ve Kazım’a olan aşkını hem kendine hem de Kazım’a itiraf eder. Fakat Nini’nin planı Macide’yi rezil etmekle kalmayacak, sokağa bile çıkamaz hale getirecektir.

Dizide kullanılan kıyafet ve markaları yorum bölümünden bizlere sorup ulaştırabilirsiniz.  Dizinin yeni bölümü yayınlandıktan  sonra paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Yazımız sürekli güncellendiği için paylaşımlardan haberdar olamak istiyorsanız ara sıra yazımızı kontrol edebilirsiniz.


Gecenin Ucunda dizisinde Macide’nin giydiği Ceket Bershka Kazak: Pullandbear Etek: Stradivarius ürün için TIKLAYIN Çizme ve Çanta Hm.


Gecenin Ucunda dizisinde Nermin’in giydiği Elbise Le Musee.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir