Yasak Elma 72.bölüm Kıyafetleri

Merhabalar…Yasak Elma 72.bölüm kıyafetleri ve markalarında dizi merak edilen bölümleri ile devam ediyor. Sizler de merak ettiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Bizleri sürekli güncel paylaşımlar yaptığımız İnstagram adresimizden takip ederek tüm kıyafet markalarına ilk olarak sizler ulaşabilirsiniz.

Nadir’in ölümü herkesi şok eder. Dahası son dakika şoku ise Nadir ile Şahika ’nın evlenmiş olması… Ender ve Caner, Şahika ’nın yaptıklarını gün yüzüne çıkarmak adına var güçleriyle çalışırlar.
Halit ’in hayatını etkileyen olaylar ve mücadele verdiği hayata tutunması ve bunun yanı sıra Şahika ’nın şirketi ele geçirmesinin üzüntüsünü de yaşar. Halit ’in hayatı sürpriz bir haberle değişecek iken, beklenmeyen birinin gelişi Yıldız ’ın hayatını etkileyecek…

Dizide kullanılan kıyafet ve markaları yorum bölümünden bizlere sorup ulaştırabilirsiniz.  Dizinin yeni bölümü yayınlandıktan sonra paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Yazımız sürekli güncellendiği için paylaşımlardan haberdar olamak istiyorsanız ara sıra yazımızı kontrol edebilirsiniz. Hoşça kalın. Kendinize iyi bakın.


Yasak Elma dizisinde Yıldız’ın giydiği Tişört: Burberry Ceket/pantolon: Sorbe fiyatı 1650₺ •


Yasak Elma dizisinde Yıldız’ın giydiği Elbise: Nakish. Benzer modeller için TIKLAYIN 


Yasak Elma dizisinde Şahika ‘nın giydiği Triko Takım için TIKLAYIN 


Yasak Elma dizisinde Ender ‘in giydiği Kombin için TIKLAYIN 


Yasak Elma dizisinde Zehra ‘nın giydiği Mont Tiffanytomato-tr.


Yasak Elma dizisinde Ender ‘in giydiği Gömlek Birgül Göralcan.


Yasak Elma dizisinde Şahika ‘nın giydiği Deri Ceket Leeo.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir