Zemheri 9.bölüm Kıyafetleri

Selamlar…Zemheri 9.bölüm kıyafetleri ve markalarında dizi tüm heyecan dolu bölümleri ile kaldığı yerden devam ediyoruz. Merak edip beğendiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden sorabilir ve sizlerin isteği doğrultusunda araştırıp eklemeye çalışacağız. Bundan ötürü merak ettiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazmanız gerekir. Güncellenen yazımızı takip edip istediğiniz kıyafetleri sayfamızdan bulabilirsiniz.

Ayaz Firuze ile geçmişlerini düğün günü Ertan ’a anlatır.
Düğün yemeğine giden ve her şeyi açıklayan Ayaz ’ın amacı aslında başkadır. Firuze ’nin Ertan ’a kolay kolay teslim olmayacağı artık kesinleşir, Ayaz ’la ikisini yeni bir yol bekler.

Zemheri dizisinde kullanılan kıyafetleri ve markalarını yorum bölümünden bizlere yazıp ulaştırabilirsiniz. Yazımız sürekli güncellendiği için ara sıra sitemize bakabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanırken paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Şimdilik Hoşça kalın. Kendinize iyi bakın.


Zemheri dizisinde Berrak ‘ın giydiği Takım için TIKLAYIN 


Zemheri dizisinde Firuze’nin giydiği Palto; Network Fiyatı: 6.000 TL •


Zemheri dizisinde Berrak ‘ın giydiği Elbise: Violaandvesper Takılar: Bendis. Elbise ve Küpe alternatifleri için TIKLAYIN 


Zemheri dizisinde Firuze’nin giydiği Ceket ve Kullandığı Çanta için TIKLAYIN 


Zemheri dizisinde Firuze’nin giydiği Gelinlik için TIKLAYIN  


Zemheri dizisinde Ertan’ın giydiği Mont; için TIKLAYIN  


Zemheri dizisinde Ertan’ın giydiği Smokin Damat, İclal ‘ın giydiği Elbise Dressistanbul.


Zemheri dizisinde Ertan’ın giydiği Triko Altınyıldız, Ceket Network.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir