Çukur 12.bölüm kıyafetleri

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Çukur 12.bölüm kıyafetleri ile yine çok merak edilen diziler arasında yerini almayı başarıyor. Çukur dizisinde ki bir çok karakterin giydiği kıyafetler merak konusu. Fakat Çukur dizisi ile alakalı fazla sponsor açıklaması gelmediği için, bende sizler için elimden geldiğince tüm markaları araştırıp kıyafetleri ve fiyatları ve de markalarını bulmaya çalışıyor sizlerle paylaşıyorum. Dizi de Ara Bulut İynemli Yamaç kıyafetleri en çok merak edilen kıyafetlerden biri oluyor.


Yamaç ne giyse konuşuluyor, beğeniliyor ve araştırılıyor. Aynı şekilde Çukur dizisinin fenomen isimlerinden biri olmayı Başaran Vartolu Sadettin kıyafetleri ile taktığı tesbihler ve giydiği gömlekler ile ön plana çıkmayı başaran dizinin diğer sevilen karakteri olmayı başarıyor. Dizinin kıyafetlerini bulmak gerçek anlamda bizler için zorlu bir süreç olsada en iyi şekilde sizlere sunmaya, markalarını ve fiyat bilgilerini sizlerle paylaşmaya her hafta olduğu gibi bu haftaki yeni bölümde de devam ediyor olacağız.


Çukur Sena (Dilan Çiçek Deniz) çizgili pijama takımı JetLag fiyatı 60 TL indirimde

Çukur’un 12. bölümünde; heyecanlı dakikalar yaşanacak. Çukur, yepyeni bir dönemin eşiğine geliyor! Baykal’ın satranç hamleleri gibi adımları tıkır tıkır işlerken, Yamaç ise içlerindeki haini bulmaya odaklanır. İdris, aldığı mektup sonrasında geçmişin perdesini aralamaya kararlıdır. Bunu, evinde sağladığı düzen için büyük bir tehdit olarak gören Sultan tehlikeli bir hamle yaparak Paşa’dan yardım ister.


Çukur Sena (Dilan Çiçek Deniz)  kazak, pantolon, mont tüm kombin Twist Türkiye

Koçovalı Ailesi’nde gerilim doruk noktasına çıkarken, çember herkes için giderek daralmaktadır! Baykal tarafından tehdit edilen Vartolu, biricik Saadet’ini kurtarmak için zor bir karar vermek zorunda kalırken, Yamaç Sena’dan gelen boşanma haberiyle yıkılır. Sena’nın hayatını riske atarak öğrenecekleri, her şeyi değiştirecektir!


Çukur Sena (Dilan Çiçek Deniz) kadife ceket, hırka, sabahlık, gecelik Adil Işık fiyatı 150 TL

Bu hafta dizi de merak edilen kıyafetler arasında ise Yamaç siyah palto, yamaç siyah kaban, sena mavi mont, sena kırmızı uzun mont, vartolu sadettin gömlek ve ceket, vartolu kaban dizinin bu hafta merak edilen kıyafetleri arasında yerini alacak. Çukur 12. bölüm kıyafetleri yazmızın devamında açıklanıyor olacak. Tüm kıyafet modellerini yakından inceleyebilir, fiyat ve marka detaylarını görselin hemen altındaki yazıdan bulabilirsiniz.


Çukur 12. bölüm Vartolu Sadettin kaban Eklenecek

Çukur yeni bölüm kıyafetleri ve en merak edilen  Çukur Aras Bulut İynemli Yamaç kıyafetleri ve  Çukur Dilan Çiçek Deniz Sena kıyafetleri, Vartolu Sadettin kıyafetleri, fiyatları ve modelleri yine sizlerle paylaşıyor olacağız. Ayrıca dizi de merak edilen tüm oyuncuların kıyafet modellerini ve markalarını da yazının devamında bulabilirsiniz. Çukur kıyafetleri ile alakalı bir çok model ve marka bilgisi sizler tarafından merak edilip sorulmaktadır. Bizler Özenli olarak en doğru bilgilere ulaşmaya çalışıyor, kıyafetleri sizlere bu şekilde sunuyoruz. Fakat Çukur dizisinde giyilen kıyafetler ile alakalı bir çok detayın açıklanmadığını da buradan belirtmek isterim. 

Dizilerde giyilen kıyafetler markaları, fiyatları, sponsorları ve modelleri her hafta yeni bölümler ile sitemiz de yer almaya devam ediyor. Özelikle Çukur dizi kıyafetleri ve daha bir çok kıyafet modellerine her daim sitemizden ulaşabilir, istediğiniz yada olmayan herhangi bir modeli Yorum bölümünden bizlere belirterek markası hakkında bilgi isteyebilirsiniz. Dizi kıyafetlerini dizinin yeni bölümü başlamadan hemen önce eklemeye başlıyor, diğer yeni bölüme kadar sürekli olarak güncelliyoruz. Bu nedenle bulamadığınız yada açıklanmayan bir modelin markası ve fiyatı diğer yeni bölüme kadar mutlaka eklenecektir. Bu sebepten dizi kıyafetleri konusunu sürekli takip etmenizi öneririz.


Çukur 12. bölüm Yamaç (Aras Bulut İynemli) siyah kaban JACK & JONES
Çukur 12.Bölüm  15 Ocak Pazartesi Kıyafetleri
Çukur son bölüm kıyafetleri  ile alakalı tüm detaylar dizi yayınlandıktan  hemen sonra birçok kıyafet modeli ve markası eklenecektir. Takipte kalıp ara sıra kontrol etmeyi UNUTMAYIN! İstediğiniz kıyafetlerin markalarını yorum bölümünden sorabilirsiniz,  sorduğunuz kıyafetin marka ve fiyatı araştırılıp yazıya eklenecektir. 


Çukur Sena (Dilan Çiçek Deniz) kırmızı mont Esra Gürses
burada giydiği pantolonda Esra Gürses koleksiyonundan


Çukur 12. bölüm Yamaç (Aras Bulut İynemli) siyah kazak Boyner


Çukur Vartolu Sadettin takım elbise ve gömlek Çift Geyik Karaca


Çukur 12. bölüm Celasun uzun siyah kaban Altınyıldız Classics
Dilerseniz Çukur 13. ve tüm yeni eski bölüm kıyafet markalarını buraya Tıklayarak inceleyebilirsiniz.

19 Comments on “Çukur 12.bölüm kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir