Çukur 22.bölüm kıyafetleri

Haftanın ilk iş günü olan Pazartesi günlerinin vazgeçilmez dizisi Çukur 22.bölüm kıyafetleri ve markalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz. Geçen haftanın bazı aksiliklerden dolayı ekleyemediğim tüm kıyafet model ve markalarını da yazımızın devamında bulabilirsiniz. Ayrıca Çukur dizisi ile alakalı tüm beğendiğiniz yada merak ettiğiniz kıyafetlerin markalarını öğrenmek için yorum bölümünden bizlere ulaşabilir ve net şekilde istediğiniz kıyafeti, renk model, ve sahne olarak belirtebilirsiniz. İstediğiniz yada merak ettiğiniz tüm kıyafetler dizinin diğer yeni bölümüne kadar araştırılıp yazıya dahil edilmeye devam edecektir. Yorumlarınıza cevap yazmıyor olsak bile, yoğunluk yada başka sebeplerin olduğu nedenlerden dolayıdır.

Yorumlarınıza cevap vermememiz kesinlikle isteklerinizin yada merak ettiğiniz kıyafet modellerinin araştırılmadığı yada okunmadığı anlamına gelmesin. Bizler yorumların hepsini tek tek özenle okuyarak bulduğumuz ve sizlerin istediği kıyafetlere öncelik verip yazıya dahil ediyoruz. Bu nedenle her yorumunuzun cevap verilmese bile özenle okunduğunun bilinmesini istiyoruz. Bulduğumuz kıyafet modellerini ise sizlerin isteği üzerine hemen yazının içerisine dahil ediyoruz.

Çukur 22.bölümde Neler Olacak?

Asıl mücadelenin yeni başladığı Çukur’da Yamaç ve İdris’i dişli bir düşman beklemektedir.

Vartolu’nun, Koçovalılarla birlikte Baykal’a oynadığı oyunun beklenmedik ve ağır bir bedeli olacaktır. Asıl mücadelenin yeni başladığı Çukur’da Yamaç ve İdris’i dişli bir düşman beklemektedir. Baykal’ı kurtarmak için Koçovalıların karşısına geçen Elvis yeni bir fırtınaya sebep olacaktır. Aliço Hale’nin intikamı peşinde koşarken geçmişi ile yüzleşecek, Nazım ise kırılan gururunu onarmak için kurduğu planı emin adımlarla ilerletecektir. Çukur’un yeni bölümünde gerilim doruk noktasına çıkacak. Çukur tüm bölüm kıyafetleri için Tıklayın.

Çukur, AB’de 12,29 izlenme oranı (rating), 26,93 izlenme payı (share), ABC1 20+’da 12,57 izlenme oranı (rating), 26,14 izlenme payı (share), Total’de ise 9,90 izlenme oranı (rating), 21,96 izlenme payı (share) ile birinciliği göğüsledi.

Show TV’de ekrana gelen Çukur’un yeni bölümünde kadroya sürpriz bir isim dahil oluyor. Genç neslin yetenekli oyuncularından Saygın Soysal, Elvis karakteriyle Çukur’daki dengeleri değiştirmeye geliyor. Ay Yapım imzalı, Show TV’de ekrana gelen fenomen dizi Çukur’un kadrosu genişliyor. Türk televizyon tarihinin ölümsüz dizilerinde rol alan genç neslin yetenekli oyuncularından Saygın Soysal, Çukur dizisinin oyuncu kadrosuna katılıyor.

İlk kez 22. bölümde izleyici karşısına çıkacak Soysal, Elvis adlı karaktere hayat verecek. Yamaç ile Vartolu’nun tuzağına düşerek güç kaybı yaşayan Baykal’la arasında bağ olan Elvis, pek çok dengeyi de değiştirecek. Saygın Soysal, “Baykal, gücünü geri kazanacak mı?” sorusunun cevap bulacağı yeni bölümde işleri kızıştırmaya gelecek. Kilit bir role sahip olan Soysal’ın canlandırdığı Elvis’in Yamaç ve İdris’le karşılaşması büyük bir merakla beklenecek.

Çukur 22.bölüm 26 Mart kıyafetleri


Unutmadan hatırlatmamda fayda var, sitemizi yakından takip edenler çok iyi bileceklerdir. Çukur kıyafetlerini diğer yeni bölüme kadar güncellemeye devam ediyor ve her an istediğiniz kıyafet modelini bulup araştırıp yazıya dahil ediyorum. Bu nedenle istediğiniz kıyafet modellerini sizler yorumlarda açık ve net bir şekilde belirtiyorsunuz, bende sizler için tüm kıyafet model ve markalarını bulup kısa sürede yazıya dahil ediyorum.  Diğer yeni bölüme kadar kıyafetleri yazıya dahil ettiğim için yazımızı yeni bölüme kadar ara sıra kontrol etmeyi unutmayın. İstediğiniz tüm kıyafet modelleri araştırılıp markası belirlendikçe yazıya dahil edilecektir. İstediğiniz kıyafetlerin modellerini yorum bölümünden sormayı unutmayın. Dizi yayınlandıktan hemen sonra bu bölümde giyilen kıyafetlerle burada olacağım, o zamana kadar şık ve çekici kalın =)
Dilerseniz Çukur 23. ve tüm yeni eski bölüm kıyafet markalarını buraya Tıklayarak inceleyebilirsiniz.

23 Comments on “Çukur 22.bölüm kıyafetleri”

  1. Yamaç deri ceket linki bulan varmı?
    Pull and Bear’da yok.Zara’da yok.
    Lütfen bulun şu ceketi.

  2. Yamaç’ın 22. Bölümde giydiği deri montun markasını bende bulamadım babada bi yardımcı olursanız sevinirim

  3. Yamaç’ın giydiği deri ceket, altındaki siyah gömlek ve tişörtün markasını öğrenebilir miyim? Teşekkürler 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir