Siyah Beyaz Aşk 23.bölüm kıyafetleri

Siyah Beyaz Aşk 23.bölüm kıyafetleri, markaları ve fiyatlarını açıklamak üzere her hafta olduğu gibi bu haftada sizlerle beraberiz. Geçen hafta bazı aksaklıklardan dolayı ekleyemediğimiz Siyah beyaz aşk 22.bölüm kıyafetleri ile alakalı tüm kıyafetlerin markasını ve fiyatını da yazımızın devamında bulmanız mümkün olacaktır. Sevdiğiniz yada beğendiğiniz kıyafet modelleri için yapmanız gereken tek şey istediğiniz kıyafeti bizlerle yorum bölümünden paylaşmanız olacaktır. Kısa bir süre için şu dönemde sadece yorumlarınızı okuyor ve istediğiniz kıyafetleri yazıya dahil etmeye çalışıyoruz. Bu nedenle yorumlarınıza bazı durumlardan dolayı cevap yazılmasa dahi mutlaka derece de okunup araştırılıp diğer yeni bölüme kadar kıyafet markalarını sizler için eklemeye devam ediyor olacağım.

Siyah Beyaz Aşk 23.bölümde Neler Olacak?

Siyah Beyaz Aşk 23. Bölümde Aslı’nın bebeğini aldırmasını istemeyen Ferhat, onu durdurmaya çalışıyor!

Aslı ile Ferhat, boşanma kararı aldıktan sonra sürpriz bir haberle yüzleşirler. Aslı hamiledir ve ikili bu haber karşısında büyük bir şaşkınlık yaşar. Aslı, bebeği aldırmak istediğini söyler. Ferhat’ın baba olamayacağını savunan Aslı, her ne kadar bu söylemleri ifade etse de gerçek farklıdır. Ferhat ise geri adım atmamakta kararlıdır.

Aslı, bebeğini aldırmak için kliniğe gider. Ferhat ise Aslı’yı durdurabilmek için kliniğe gider. Aslı, Ferhat’a her şeyin bittiğini söylese de bebeğini aldırmamıştır. Aslı, mücadelesini tek başına vermek ister. Ferhat, yaşadıklarının pişmanlığı karşısında ne yapacağını bilemez. Siyah Beyaz Aşk, heyecan dolu yeni bölümüyle pazartesi akşamı 20.00’de!

Siyah Beyaz Aşk 23.bölüm 26 Mart Kıyafetleri
Siyah Beyaz Aşk kıyafetleri ile ilgili aradığınız model yada markayı bulamazsanız dahi diğer günlerde yazımız güncellendikçe sizlerle paylaşılmış olması kesindir.  Sitemizi sürekli takip etmeniz sizleri istediğiniz tüm sonuçlara doğrudan ulaştıracaktır. Sizlerin istediği herhangi bir model yazımızda bulunmuyor ise yorum bölümünden istediğiniz kıyafetle alakalı bilgi isteyebilir, detaylarını bizlere sorabilirsiniz. Dizi başladığında görüşmek dileğiyle, mutlu kalın. Bütün dizi ve dizilerde giyilen markaları www.dizikiyafeti.com farkıyla bulun!


Siyah Beyaz Aşk 23. Bölüm Aslı (Birce Akalay) giydiği  ceket Rcut.İstanbul,  Aslı’nın giydiği kazak Forever New Türkiye Aslı’nın taktığı gözlük Safilo Türkiye, küpesi Zekiye Kocarslan ve son olarak taktığı çanta da Coquet Accessories koleksiyonundan.


Siyah Beyaz Aşk 23. Bölüm İdil’in giydiği kaban Love my body elbisesi Rackİstanbul‘dan.


Siyah Beyaz Aşk 23. Bölüm Ferhat’ın spor ayakkabıları Skechers Türkiye


Siyah Beyaz Aşk 23. Bölüm Aslı (Birce Akalay) giydiği kot pantolon Levis koleksiyonundan.
Dilerseniz Siyah Beyaz Aşk 24.bölüm ve tüm YENİ eski kıyafetlerine buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

One Yorum on “Siyah Beyaz Aşk 23.bölüm kıyafetleri”

  1. siyah beyaz aşk 23.bölümde Gülsüm’ün bordo yada kırmızı triko/bluz markası nedir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir