Çukur 73.bölüm Kıyafetleri

Herkese merhabalar, Çukur 73.bölüm kıyafetleri ile bir hafta daha beraberiz. Dizinin konusu vurmalı kırmalı olsa bile kıyafetleri oldukça soruluyor. Bu nedenle bizlerde isteklerinizi öncelikli tutup her hafta kıyafet markalarını düzenli olarak yayınlamaya devam ediyoruz. Her hafta izleyici kitlesini artıran dizilerden Çukur dizisinde bu akşam yayınlanacak olan kıyafetlerin markalarına bir sonraki bölüme kadar güncellenip kıyafet markalarının eklemeye devam ettiği yazımızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Mahkeme gününün gelip çattığı gün , Koçovalı kadınların adliyeye geldiği korku dolu bakışların olduğu gün… Kadınlara korku ve tedirgin bakışları ile bakan Yamaç ve Cumali ’nin endişeli halleri dikkat çekiyor.
Yüksek tehlikenin adım adım yaklaştığı bir gün  çıkan çatışmanın tansiyonları yükselttiği bir anda Damla, Akın’la ilgili verdiği haberle Yamaç ’ın uyuşturucu duyması ile şoke olur. Her zaman ki gibi heyecan dolu dizi izleyici ile karşımıza çıkacak. Bu hafta da izleyicilere iyi seyirler dilerim.

Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın. 


Çukur dizisinde Efsun ‘nun giydiği; Bluz; Selma Çilek Fiyatı 1500 TL ▪ Pantolon; Zara •


Çukur dizisinde Yamaç’ın giydiği Tişört ve Pantolon; Pullandbear. Ceket; Özel dikim çok yakın alternatifleri Zara’da var bakabilirsiniz.


Çukur dizisinde Azer ‘in giydiği kombin Blanciamilanoeyewear.


Çukur dizisinde Karaca ‘nın giydiği kombin Koton.


Çukur dizisinde Akın ‘nın giydiği takım Efor.


Çukur dizisinde Sultan ‘nın giydiği kombin Ekolonline.


Çukur dizisinde Sultan ‘nın giydiği kombin Ekolonline.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir