Çukur 75.bölüm Kıyafetleri

Herkese Merhaba… Çukur 75.bölüm kıyafetlerinde beğendiğiniz kıyafet  ve markalarını sizler için eklemeye çalışacağız. Dizinin yeni bölümlerinde giyilen kıyafet ve markalarını sizler için araştırıp bulmaya devam ediyor olacağız. Bu haftada dizinin konusu oldukça merak ediliyor. Dizi yoğun izleyici kitlesi ile aynı zamanda merak edilen kıyafet ve markaları oldukça soruluyor. Dizide giyilen tüm kıyafetleri bizlere yorum bölümünden ulaştırmayı unutmayın. Ayrıca dizi yayınlanırken kıyafet markalarını sunduğumuz İnstagram adresimizi de takip edebilirsiniz.  Dizinin yeni bölümüne kadar marka bilgileri eklenmeye devam edecektir. Dilerseniz sayfamızdan bulabilirsiniz.

Yaşanan olaylarda Yamaç, Selim ve Akın arasında büyük yüzleşme meydana gelecektir. Yamaç ’ın ağır gelen sözleri Akın ’ı aileden ve Çukur’dan kopmasına neden olacaktır. Aynı zaman da büyük bir şok yaşatacaktır. Akın Kutay ’ın karşısına çıkıp ihanetinin bedelini ödeyecek.
Cumali, Murtaza ’nın sadakatini sınarken, bu durum bazı güçlerin birleşmesine sebep olacak. Aliço ’yu kurtarma çabasında olan Yamaç yeniden harekete geçecek. Aliço ile Yavuz arasında yaşanan gerginlikler tansiyonu artıracak. Vartolu ve Medet’in kavuşması sevindirici olacak. Yamaç ’ın Aliço ’ya ulaşacak mı diye beklenirken, Yamaç ile Nehir arasındaki sürpriz gelişmeler izleyici karşısına çıkacak.

Çukur dizisinde giyilen ve beğenip  merak ettiğiniz kıyafet ve markalarını yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Sizler için araştırıp ekliyor olacağız ve yazımız sürekli güncelleneceği için takipte kalabilirsiniz . Dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte olacak. Dizi yayınlandıktan sonra hemen paylaşımlarımız olacak ve bizde burada olacağız ve paylaşımlarımız güncellenerek devam ediyor olacak. Şimdilik hoşça kalın. Kendinize iyi bakın…


Çukur dizisinde Yamaç’ın giydiği çok sorulan Ceket;  için TIKLAYIN 


Çukur dizisinde Azer ’in giydiği Trençkot için TIKLAYIN 


Çukur dizisinde Efsun ‘nun giydigi Kaban için TIKLAYIN 


Çukur dizisinde Efsun ’un giydiği Elbise; Adil lşık Fiyatı 300 TL •


Çukur dizisinde Nehir ’in giydiği Kombin Denizbutik.


Çukur dizisinde Karaca ’nın giydiği Kombin Adil Işık.

4 Comments on “Çukur 75.bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir