Kuzgun 21.bölüm Kıyafetleri

Herkese merhabalar…Kuzgun 21.bölüm kıyafetleri ile final bölümü nedeniyle son hafta da birlikteyiz. Dizi de kullanılan kıyafetler ve merak edilen kıyafetlerin markalarını sizler için paylaşmaya devam ediyor olacağız. Bu nedenle bizlerde isteklerinizi öncelikli tutup her hafta kıyafet markalarını düzenli olarak yayınlamaya devam ediyoruz. Güncellenen yazımızı takip edip istediğiniz kıyafetleri sayfamızdan bulmanız daha kolay olacaktır.

Kuzgun ve Ferman arasındaki kalan Dila’nın kafasındaki soru işaretleri artacaktır. Kuzgun, Behram’ın ortaklarını yok edebilmek için harekete geçer. Kuzgun’un harekete geçtiğini bilen Ferman ise Kuzgun’u yok etmek için elindeki tüm kozları ortaya koyar. Dila, Ferman’a beslediği şüphelerinin izini sürerken, adımlarını dikkatle atmak zorundadır.
Ferman’la düğün hazırlıkları sürerken, Dila Kuzgun’u unutamayacağının farkındadır. İkisi arasında geçmişe ve bugüne dair büyük yüzleşme yaşanır. Dila, Ferman’la evliliğine az kala hayatının en önemli yol ayrımına gelir. Diğer taraftan Kumru ve Cihan ise şüpheleri üstüne çeken Fırat’ın peşine düşer. Kuzgun ile Ferman’ın arasındaki ölümüne savaş sona gelir. Kuzgun ve Ferman arasındaki nefesleri kesecek büyük yüzleşme herkesin hayatını sonsuza kadar değiştirecektir. Dila ile Kuzgun’un tutku dolu aşkı ise son sınavdan geçecektir.

Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri ve markalarını yorum bölümünden bizlere yazabilirsiniz. Sizler için beğendiğiniz kıyafetlerin markalarını bulup ekleme yapacağız.Dizinin yeni bölümü yayınlanırken paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Şimdilik hoşça kalın.


Kuzgun  dizisinde  Dila’nın giydiği gelinlik Karahasans;  Fiyatı: 5000TL.


Kuzgun  dizisinde  Dila’nın giydiği Kazak; Pinko Fiyatı 1750tl •

One Yorum on “Kuzgun 21.bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir