Mucize Doktor 6.bölüm Kıyafetleri

Herkese Selamlar, Mucize Doktor 6.bölüm kıyafetleri ile bir hafta daha birlikteyiz. Dizinin her hafta düzenli olarak kıyafetleri ve markalarını  sunmaya devam ediyoruz. Dizide giyilen ve bütün bölümde giyilen tüm kıyafetler ile alakalı sorularınızı bizlere yorum bölümünden ulaştırmayı unutmayın. Ayrıca dizi yayınlanırken kıyafet markalarını sunduğumuz İnstagram adresimizi de takip edebilirsiniz. Dizinin yeni bölümüne kadar marka bilgileri eklenmeye devam edecektir. Bu nedenle yazımızı ara sıra kontrol etmenizde ve istediğiniz kıyafetleri bildirmeniz de fayda olacaktır.

Firdevs Hanım Köşküne gizlice girmeleri ,Tilki  ve Aylin’in korkulu anlar yaşamalarına neden oluyor. Tilki ve Aylin’i kaçıran Nihat Karadağ acaba kim? Doğaüstü güçleri olan çocukları kaçırması ve bu kadar çok ilgilenmesi nedendir? Tilki ve Aylin’in kaçırılması köşk hakkındaki şüpheleri arttırması kızını bulmak için o köşkü araştırmaktan başka çare bırakmaz.

Acaba Tilki ve Aylin’i kaçıran Nihat, onlara zarar verecek mi yoksa öğrendiği gerçekle bütün dengeleri mi değiştirecek ? Bakalım yeni bölüm de neler olacak?
Dizikiyafeti takipçileri…Dizide beğenip merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bizde sizler için beğendiğiniz kıyafetleri bulup yayınlamaya devam edeceğiz. Yazılarımız sürekli güncellendiği için aradığınız ürünler için sitemize bakabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Şimdilik hoşça kalın. Kendinize iyi bakın.

Mucize Doktor dizisinde  Nazlı’nın giydiği Tulum için TIKLAYIN

Mucize Doktor dizisinde  Beliz’in giydiği ceket için TIKLAYIN

Mucize Doktor dizisinde  Nazlı’nın giydiği hırka için TIKLAYIN

Mucize Doktor dizisinde  Nazlı’nın giydiği mont Adidas Fiyatı 1049tl •

Mucize Doktor dizisinde Adil Hoca ‘nın giydiği kombin Tudors.

Mucize Doktor dizisinde Ferman ‘nın giydiği kazak Diesel.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir