Hercai 17.bölüm Kıyafetleri

Herkese merhabalar…Hercai 17.bölüm kıyafetleri ile birlikteyiz. Dizide kullanılan kıyafetler ve merak edilen kıyafetlerin markalarını sizler için paylaşmaya devam ediyor olacağız. Bu nedenle bizlerde isteklerinizi öncelikli tutup her hafta kıyafet markalarını istikrarlı olarak yayınlamaya devam ediyoruz. Dizide giyilen kıyafetleri bir sonraki bölüme kadar güncelleyip eklenmeye devam ettiği yazımızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Reyyan ve Miran geçmişte yaşadıkları kötü anıları beraber atlatma çabasındalar.  Yaşanan tüm kötü olaylara rağmen aralarındaki bağın güçü ile ve sevdalarını herkese kabul ettirmek için çıktıkları yolda savaşmaya devam ederler. Bu uğurda Miran, babaannesinin uzun zaman önce Reyyan ’a yapmış olduğu hatayı telafi etmesi için harekete geçer.
Başka bir düşmanın olduğunu, yaşanan olaylarda  Şadoğlu ailesinin hiçbir suçunun olmadığını kanıtlamaya çalışan Hazar diğer yandan Miran ’ın geçmişle ilgili bildiklerinin gerçek olmadığını ispatlamak için eski bir tanıdıkla konuşmaya karar verir. Geçmişte yaşananların tanığı olan bu kişi acaba masumiyetini kanıtlamak için Hazar Şadoğlu’na istediği yardım elini uzatacak mıdır? Heyecan dolu bölümleri ile devam eden dizi de bu hafta neler olacak merak konusu. İzleyicilere iyi seyirler dilerim.

Dizide kullanılan kıyafetlerin markalarını beğendiğiniz ve merak ettiğiniz ürünleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Şimdilik hoşça kalın. Kendinize iyi bakın…


Hercai dizisinde Reyyan’ın giydiği Elbise; Adil lşık Fiyatı 300TL •


Hercai dizisinde Reyyan’ın giydiği Elbise; Adil lşık •

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir