Hercai 36.bölüm Kıyafetleri

Merhabalar… Hercai 36.bölüm kıyafetleri ve markalarında kaldığımız yerden devam ediyor. Bizde sorulan kıyafetleri buradan eklemeye çalışıyoruz. Bundan dolayı beğendiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bizlere yazmanız gerekir. Güncellenen yazımızı takip edip istediğiniz kıyafetleri sayfamızdan bulabilirsiniz.

Reyyan Hazar ‘ın babasının olmadığını öğrenince dünyası başına yıkılır. Küçüklüğü boyunca yaşadığı konağa ait olmadığının nedeni anlar. Acı intikamın ondan alınması ona daha da ağır gelir.
Bu olayları yaşamasının ve tüm gerçeklerin gün yüzüne çıkması onu baya etkiler. Bütün gerçekleri öğrenen Şükran Miran’ı köyden kovar.

Dizide kullanılan kıyafetleri ve markalarını yorum bölümünden bizlere yazıp ulaştırabilirsiniz. Sizler için beğendiğiniz kıyafetlerin markalarını bulup ekleme yapacağız. Yazımız sürekli güncellendiği için ara sıra sitemize bakabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanırken paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Hoşça kalın. Kendinize iyi bakın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir