Siyah inci kıyafetleri 17.bölüm

Siyah inci 17.bölüm kıyafetleri  marka ve fiyat bilgisini sunmak üzere yine karşınızdayım. Bundan böyle sizlere siyah inci kıyafetleri ile alakalı sadece istediğiniz kıyafet modellerini paylaşmak istiyorum. Yani istediğiniz kıyafetler dışında sadece bir kaç marka kıyafeti sizlerle paylaşmayı düşünüyorum. Bu nedenle lütfen istediğiniz kıyafet modelini, rengini ve olduğu sahneyi net bir şekilde yorumlarda bana belirtin, bu şekilde her istediğiniz kıyafeti bulup yazıya dahil etmeye çalışacağım.

Sinan’ın yapacağı beklenmedik hamleler herkesi şaşırtır…
Hazal artık özgür bir kadındır. Uzun zamandır beklediği özgürlüğüne kavuşmuş olsa da sabah uyandığında yaşadıklarıyla saniyeler içinde olsa hayatı yine bir an da kabusa dönecektir.

Aziz ve Melek’in birlikte olabilmesinin tek yolu Melek’in Halil’den boşanmasıdır. Halil, Melek’ten boşanmak istemez. Aziz Halil’in zor günlerinden yararlanıp ona reddedemeyeceği bir teklifte bulunur.

Hazal’ın boşanması Ebru üzerinde şok etkisi yaratsada, Ebru ilgi alanını değiştirdiği için bu haberin etkisinden çabuk kurtulur. Ebru’nun yeni ilgi alanı Sinan’dır ve yapacağı oyunlar karşısında Ebru’nun farklı yüzünü gören Sinan’ın yapacağı beklenmedik hamleler herkesi şaşırtır.

Aziz’in hapishanede hayatını kurtaran Rıfat’ın isteği üzerine Aziz, Melahat’i bulmak içn Kafes’i görevlendirir. Kafes, Melahat’in mahallesini bulur ancak Melahat’in aradığı kişi olduğuna karar veremez. Kafes, anlatılan kişiyle karşılaşmamış olmanın büyük şaşkınlığını yaşamaktadır.

Vural herkes için çileden çıkmış bir haldedir. Fakat Vural’ın yapacaklarını kestiremiyor olmak herkesi korkutmaktadır.

Hastaneden gelen telefonla kendini bir anda hastanede bulan Kenan ve Sinan, doktoru endişeli bakışlarıyla biraz daha gerilirler.

Beğendiğiniz herhangi bir kıyafet modeli, markası ve fiyatı içinse yorum bölümünden istekte bulunabilir, dilediğiniz kıyafet modellerini yine bu bölümden bizlere ulaştırabilirsiniz. Dizi kıyafetlerini satın almak için yapmanız gereken tek şey sitemizi takip edip, kıyafetlerin altına eklenen markaların sitesi yada sosyal medya adreslerinden aynı kıyafeti kendiniz için almak olacaktır.  Markalarla mesaj yoluyla iletişim kurabilir, tüm detayları onlara yöneltebilirsiniz.

Siyah inci 17.bölüm 25 Ocak Perşembe kıyafetleri
Siyah İnci kıyafetleri dizi yayınlandıktan sonra daha fazla kıyafet ve marka eklenecektir. Takipte kalıp ara sıra kontrol etmeyi UNUTMAYIN! İstediğiniz kıyafetlerin markalarını yorum bölümünden sorabilirsiniz,  sorduğunuz kıyafetin marka ve fiyatı araştırılıp yazıya eklenecektir. Lütfen sormak istediğiniz kıyafet modelini, hangi sahne de, renk, ve model belirterek bizlere yöneltiniz. Böylece daha hızlı bir şekilde sizlere bilgileri sunabiliriz.


Siyah İnci  17. bölüm Hazal (Hande Erçel) ceket The Kingdom Trendyolda bulabilirsiniz.


Siyah İnci  17. bölüm Hazal (Hande Erçel) kolları kürk ceket VESPUCCI by VSP
Siyah İnci  17. bölüm Hazal (Hande Erçel) çanta Kemal Tanca


Siyah İnci  17. bölüm Hazal (Hande Erçel) giydiği siyah tek omuz elbise Eklenecek


Siyah İnci  17. bölüm Hazal (Hande Erçel) giydiği siyah kazak Eklenecek
Siyah İnci  17. bölüm Hazal (Hande Erçel) kolye Devon Diamonds


Siyah İnci  17. bölüm Hazal (Hande Erçel) siyah zincirli çanta Karisha Anthusa
Dilerseniz Siyah İnci kıyafetleri 18. bölüm kıyafetleri ve tüm YENİ bölüm kıyafetlerine ve detaylarına buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

7 Comments on “Siyah inci kıyafetleri 17.bölüm”

  1. Siyah inci dizisinin 17. Bölümünde Kenan’ın üzerindeki beyaz balıkçı trikonun markası

  2. Merhaba siyah inci 17 bölüm Hazalın boşandıktan sonra aksam yemeğinden önce babasıyla konuşma sahnesinde beyaz pantolonun üzerine giydiği açık renk pudra uzun hırka hangi marka acaba ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir