Yasak Elma 24.Bölüm Kıyafetleri

Herkese yeniden merhaba…Tekrardan Yasak Elma 24.bölüm kıyafetleri ile sizlerin karşısındayız. Yasak Elma gibi izlediğiniz daha nice dizinin kıyafetlerine instagram adresimiz olan  dizikiyafeti sayfamızda bulabilirsiniz. Takip ettiğiniz dizilerin beğendiğiniz kıyafetlerinin ilk olarak yayınladığı bir sitedesiniz.

Sevgili dizi kıyafeti takipçileri Yasak Elma kıyafetleri ile ilgili her şeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazının devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünlerin markalarını öğrendikten sonra kolaylıkla kıyafetleri bulabilirsiniz. Merak ettiğiniz daha nice dizinin kıyafetlerine sitemizin ilgili kategorisindeki ilgili bölümlerinden ulaşabilirsiniz.  Yasak Elma 24.bölüm kıyafetleri dizi yayınlandıktan sonra sizlerle paylaşılmaya başlanacaktır. Ayrıca dizinin diğer bütün bölümlerinde giyilen kıyafetleri de sitemizde bulabilirsiniz.

Yasak Elma 24.Bölümde Neler Olacak?

Halit’le ilgili gerçeği öğrenmek Alihan’a büyük bir yıkım olur. Yıllardır içinde büyüttüğü intikamını alabilmek için hemen harekete geçer. Zeynep, Alihan’daki ani değişikleri anlayarak ne olduğunu çözmeye ve onu kaybetmemeye çalışır.
Asuman’ın eve gelişi ev halkı tarafından hoş karşılanmazken, Yıldız hamilelik oyununu nereye kadar götürebileceğini düşünüp, krizi fırsata çevirmenin yollarını arar.

Yasak Elma 24.Bölüm 26 Kasım Pazartesi Kıyafetleri
Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin.

Hadi bakalım.Pazartesi günü saat 20.00’da Fox Tv’de buluşalım.Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Yıldız’ın giydiği elbise Zeynep Tosun


Ender’in giydiği Kaban Exquise Fiyatı 2970₺


Zeynep’in giydiği elbise Bershka fiyatı 200₺


Yıldız’ın giydiği renkli çizgili kazak Zeynep Tosun 


Zeynep’in giydiği mont Que


Zeynep’in giydiği ceket elbise Jaquette_by_elvan
Dilerseniz Yasak Elma 25.bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm kıyafet markaları için Tıklayın.

5 Comments on “Yasak Elma 24.Bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir