Yasak Elma 48.bölüm kıyafetleri

Herkese merhaba, uzun bir yaz sezonundan sonra Yasak elma 48. bölüm kıyafetleri markaları ile kaldığımız yerden devam ediyoruz. Arda arkası kesilmeyen olayların yaşandığı dizi de bu sezonda birbirinden iddialı oyuncular ile dizi yayınlanmaya başladı. Konusundan ziyade kıyafetlerinin markalarını merak ettiğiniz dizi de giyilen tüm kıyafet markalarına sitemizden her hafta düzenli olarak ekleyeceğimiz yazılarımızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ender’in kaybolmasının ardından, uzun zaman geçmiş ve Argun’ların hayatı tamamen değişmiştir. Şahika evin yönetimini ele geçirmiş ve bir korku imparatorluğu kurmuştur.
Yiğit’i yanına alarak gizliden her şeyi ele geçirmeye çalışmaktadır. Hesaba katmadığı tek şey, Ender’in kaybolduğu gece ortadan kaybolan Yıldız’ın, ansızın ortaya çıkacak olmasıdır. Üstelik Yıldız yalnız da gelmemiştir.

Diziyle alakalı merak ettiğiniz tüm kıyafetleri bizlere yorum bölümünden ulaştırmayı unutmayın. İsteklerinizi öne alarak tüm kıyafetleri yeni bölüme kadar araştırıyor ve yine yeni bölüme kadar yazımızı güncellemeye devam ediyor olacağız. Dizinin 49. bölüm kıyafetlerinde görüşmek üzere şimdilik kendinize iyi bakın.


Zehranın yasak elma dizisinde giydiği bluz adil ışık 150tl


Yıldızın yasak elma dizisinde giydiği takım sorbe 1330tl


Zehranın yasak elma dizisinde giydiği bluz bsl 50tl


Şahikanın yasak elma disinde giydiği tlum nakishofficial

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir