Benim Tatlı Yalanım 17.bölüm Kıyafetleri

Selamlar… Benim Tatlı Yalanım 17.bölüm kıyafetleri arasında en merak edilen ve sorulan markaları sizlere sunmak üzere ben yine buralardayım. Dizi beğeni ile izlenmeye devam ediyor konusu oldukça dikkat çekici aynı zamanda kullanılan kıyafetleri ile ilgi odağı olmaya devam ediyor. Sizlerde dizinin kıyafetlerinin markalarını merak ediyor ve sürekli olarak diziyi izliyorsanız kıyafetlerin marka detaylarını her hafta düzenli ve ilk olarak sitemizden öğrenebilirsiniz. Ayrıca diziler de kullanılan kıyafetlerin markası aktif olarak  instagram adresimiz  dizikiyafeti sayfamızda da yayınlanmaya devam etmektedir.

Suna’nın gerçek annesi olmadığını öğrenen Kayra, büyük bir hayal kırıklığı içine düşer. Ona yalan söylenmesi kandırılmış psikolejisine sokar. Ne Suna’yı ne de Nejat’ı görmek istemez. Nejat, Suna ile oynadıkları oyunu tüm gerçekliğiyle Kayra’ya anlatır. Kayra’nın onları zamanla affedebileceğini umar.
Aylin, bu fırsatı değerlendirecek ve Kayra’yla yakınlaşmaya başlayacak, Şevket Kayra’ya Suna’nın nasıl biri olduğunu anlatmak istemektedir. Üzüntülü gerçeğin ortaya çıkması herkesi birbirine bağlarken, Kayra’nın önüne iki yol ayrılır; onu kandırıp söyledikleri yalanlara rağmen Suna ve Nejat’ı affedecek mi? Yoksa Aylin’i mi seçecek? Dizinin devamı merak konusu izlemenizi tavsiye ederim.

Dizide kullanılan kıyafetleri  ve markaları sitemizde dizi yayınlanırken ilgili marka’nın online sitesinde çoktan tükenmiş olabileceğinden, kıyafetlerin marka ve fiyatlarından ilk olarak sizler haberdar olmak istiyorsanız  sitemizi ve instagram adresimizi sürekli kontrol etmeniz gerekecektir. Sizlerin isteği doğrultusunda bulup yayınlıyoruz. Sırayla araştırıp bulmaya, en çok merak edilen kıyafetlere öncelik verip yayınlamaya çalışıyoruz. Dizi yayınlandıktan sonra görüşmek dileğiyle şimdilik hoşça kalın.

Benim Tatlı Yalanım dizisinde Suna’nın giydiği hırka için TIKLAYIN

Benim Tatlı Yalanım dizisinde Aylin’in giydiği kombin için TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir