Hercai 16.bölüm Kıyafetleri

Merhabalar, Hercai 16.bölüm kıyafetleri ve markalarını düzenli olarak  sizler için araştırıp bulmaya devam ediyor olacağız. Diziyle alakalı giyilen tüm kıyafetlerini ve markalarını bizlere yorum bölümünden ulaştırırsanız sizler için bulup yayınlamaya devam edeceğiz. Ayrıca dizi yayınlanmaktayken kıyafet markalarını sunduğumuz İnstagram adresimizi de takip etmeyi unutmayın.  Dizinin yeni bölümüne kadar marka bilgileri eklenmeye devam edecektir ve güncellenecektir.

Reyyan’ın ortadan kayıp olması Şadoğlu çiftliğinde iki ailenin karşı karşıya gelmesine sebep olacaktır. Miran, Reyyan’ı bulup kavuşmak için yıllarca içindeki düşmanlığa rağmen Hazar Şadoğlu’yla iş birliği içine girer. Hazar ve Miran’ın, Reyyan için beraber bulunup iş birliği yapmaları ikisini yakınlaştırırken daha önce hiç konuşulmayan gerçekler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlar.
Bütün planları kuran ve yöneten Azize Aslanbey bu defa ‘’Ben yapmadıysam kim yaptı?’’ düşüncesinde kalıp kendini saf dışı kaldığı bir oyunun içerisinde bulur ancak geçmişte yaptıkları yüzünden hem Şadoğlu ailesi hem de Miran, Reyyan’ı kaçıran kişinin Azize Aslanbey olduğundan şüphelenirler.

Sevgili Dizi kıyafeti takipçileri! Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra burada olacağız. Şimdilik hoşça ve şık kalın. Kendinize iyi bakın.

2 Comments on “Hercai 16.bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir