Çocuk 12.bölüm Kıyafetleri

Selamlar… Çocuk 12.bölüm kıyafetlerinde bir hafta daha birlikteyiz. Sizler için beğendiğiniz kıyafet ve markalarını paylaşmaya devam ediyor olacağız. Bu nedenle beğendiğiniz kıyafetleri bizlerde istekleriniz doğrultusunda öncelikli tutup her hafta kıyafet markalarını düzenli olarak yayınlamaya devam ediyor olacağız. Bu nedenle beğendiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazmanız gerekir. Güncellenen yazımızı takip edip istediğiniz kıyafetleri sayfamızdan bulmanız daha kolay olacaktır.

Hasan Murat ’ı hapse attırır bu durum Asiye ve Ali Kemal’i allak bullak eder. Asiye Murat ’ı hapisten çıkarmak için Emine ’nin ifadesine ihtiyacı vardır.
İfadesini verip vermemesi Hasan ’ın elindedir. Asiye bu durum karşısında kahrolurken, Ali Kemal Murat ’ı kurtarmak için Hasan’la yüz yüze gelir.

Çocuk dizisinde beğendiğiniz merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bizlere yazıp ulaştırabilirsiniz. Sizler için beğendiğiniz kıyafetlerin markalarını bulup ekleme yapacağız. Yazımız sürekli güncellendiği için ara sıra sitemize bakabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanırken paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Şimdilik hoşça kalın. 


Çocuk dizisinde Asiye ’nin giydiği Elbise Ekolonline.


Çocuk dizisinde Ali Kemal ’in giydiği Ceket Damat.


Çocuk dizisinde Asiye ’nin giydiği Elbise Setre.


Çocuk dizisinde Asiye ’nin giydiği Elbise Ekolonline.


Çocuk dizisinde Şule ’nin giydiği Kaban Adil Işık.


Çocuk dizisinde Akça ’nın giydiği Mont Oxxo.


Çocuk dizisinde Akça ’nın giydiği Bluz Ontriko.


Çocuk dizisinde Hasan ’nın giydiği Mont Colins.


Çocuk dizisinde Asiye ’nin giydiği Ceket Adil Işık.

4 Comments on “Çocuk 12.bölüm Kıyafetleri”

  1. Çocuk 12. bölüm Şule’nin giydiği açık mavi,şeker pembesi ve bir elbise daha vardı.Lütfen onların markasını da paylaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir