Mucize Doktor 13.bölüm Kıyafetleri

Merhabalar,Mucize Doktor 13.bölüm kıyafetlerinde de birlikteyiz. Sizler için dizi de kullanılan kıyafetlerin markalarını paylaşacağız. Beğendiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazmanız önem arz ediyor. Sürekli güncellenen yazımızı takip edip istediğiniz kıyafetleri sayfamızdan bulmanız daha kolay olacaktır.

İlerleme kaydetmeye devam eden Ali ’nin önüne büyük bir engel çıkar; Adil Hoca ’nın desteğiyle Ali artık birine dokunmaya karar verir. Ama bu karar göründüğü kadar kolay değildir.
Diğer tarafta Ferman’la ilgili hayal kırıklığına uğrayan Beliz bir yolculuğa çıkar. Yaşanan vakayı devretmeye bile kalkan Ferman hem kişisel hem profesyonel hayatında sıkıntı yaşar.

Mucize Doktor dizisinde  merak ettiğiniz kıyafetleri ve markalarını yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Sizler için beğendiğiniz kıyafetlerin markalarını bulup ekleme yapacağız. Yazımız sürekli güncellendiği için ara sıra sitemize bakabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanırken paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Şimdilik hoşça kalın. Kendinize iyi bakın.


Mucize Doktor dizisinde Ferman’ın giydiği Gömlek için TIKLAYIN 


Mucize Doktor dizisinde Nazlı ’nın giydiği Kazak Mavi.


Mucize Doktor dizisinde Belis ’in giydiği Tulum Mybestfriendstr.


Mucize Doktor dizisinde Belis ’in giydiği Palto Mango.


Mucize Doktor dizisinde Kıvılcım ’ın giydiği Elbise Difashionbranding.


Mucize Doktor dizisinde Kıvılcım ’ın giydiği Elbise Difashionbranding.


Mucize Doktor dizisinde Ali Vefa ’nın giydiği Gömlek Dockers.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir