Çocuk 7.bölüm Kıyafetleri

Herkese Merhabalar… Çocuk 7.bölüm kıyafetlerinde yeni bölüm heyecan dolu yeni konusu ile izleyici ile buluşuyor. Dizi de kullanılan kıyafetler ve merak edilen kıyafetlerin markalarını sizler için paylaşmaya devam ediyor olacağız. Bu nedenle beğendiğiniz kıyafetleri bizlerde istekleriniz doğrultusunda öncelikli tutup her hafta kıyafet markalarını düzenli olarak yayınlamaya devam ediyor olacağız. Bu nedenle beğendiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazmanız gerekir. Güncellenen yazımızı takip edip istediğiniz kıyafetleri sayfamızdan bulmanız daha kolay olacaktır.

Hasan, büyüdüğü yetimhaneye bağış yapan kadının Asiye olduğunu öğrenir. Onu terk eden annesinin Asiye olduğunu düşünür. bütün cevapları bulmak için Asiye’ye gider. Bağış yapanın kendisi olduğunu inkar etmez fakat bunun Hasan’la hiçbir ilgisi olmadığını söyler. Hasan Asiye ’yi araştırırken Ramazan adında bir babası olduğunu da öğrenecektir. Ali Kemal bazı gerçekler üzere yıkılır.
Efe ’nin öz oğlu olmadığını Hasan abisi ve Efe ’ nin babası olduğunu öğrenir. Akça ise Efe’ yi Hasan ’a söylemeye hazırlanır. Hasan ’ın değiştiğine, değişeceğine inanmak ister asıl bu sırrı anlatma kararı alması Ali Kemal’in tavırlarıdır. Hiç tanımadığı, bambaşka bir Ali Kemal vardır artık karşısında. Asiye ’nin oğulları annelerinin sakladığı sırlar yüzünden savrulurken, her şeyi alt üst edecek bir olay yaşanır. Hasan ’ı görmeye giden Murat kazara bir cinayete sebep olurken Hasan da annesinin Asiye, kardeşlerinin Ali Kemal ve Murat olduğunu öğrenmiştir. Herkes için yıkıcı bir başlangıç başlar…

Çocuk dizisinde beğenilen merak edilen kıyafetleri ve markaları oldukça sorulmaktadır.  Beğendiğiniz merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bizlere yazıp ulaştırabilirsiniz. Sizler için beğendiğiniz kıyafetlerin markalarını bulup ekleme yapacağız. Yazımız sürekli güncellendiği için ara sıra sitemize bakabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanırken paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra biz buradayız. Şimdilik hoşça kalın. Kendinize iyi bakın.


Çocuk dizisinde Şule ’ nin giydiği elbise Aşkı Nişantaşı.


Çocuk dizisinde Murat ’ ın giydiği kombin Efor.


Çocuk dizisinde Murat ’ ın giydiği pantolon Levis-tr.


Çocuk dizisinde Ali Kemal ’ in giydiği kombin Avva.


Çocuk dizisinde Hasan ’ ın giydiği gömlek Ltbjeans.


Çocuk dizisinde Asiye ’ nin giydiği takım Romanmagazaları.


Çocuk dizisinde Hasan ’ ın giydiği kombin Colins.


Çocuk dizisinde Asiye ’ nin giydiği kombin Adil Işık.


Çocuk dizisinde Asiye ’ nin giydiği sabahlık Pembishomewear.

One Yorum on “Çocuk 7.bölüm Kıyafetleri”

  1. Çocuk dizisi 7. bölümde Şule’nin taktığı yıldızlı incili olan küpenin hangi markaya ait olduğunu bulabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir