Çocuk 9.bölüm Kıyafetleri

Herkese Merhabalar… Çocuk 9.bölüm kıyafetlerinde yeni bölüm de de birlikteyiz. Sizler için beğendiğiniz kıyafet ve markalarını paylaşmaya devam ediyor olacağız. Bu nedenle beğendiğiniz kıyafetleri bizlerde istekleriniz doğrultusunda öncelikli tutup her hafta kıyafet markalarını düzenli olarak yayınlamaya devam ediyor olacağız. Bu nedenle beğendiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazmanız gerekir. Güncellenen yazımızı takip edip istediğiniz kıyafetleri sayfamızdan bulmanız daha kolay olacaktır.

Yavuz cinayetinde delil eksikliği nedeni ile Hasan serbest kalır. Ali Kemal ve Murat da cesedi gömüldüğü yerde bulmamanın şaşkınlığını yaşar. Asiye ise suçu üstlenmek için gider. Ama geç kalmıştır.
Hasan öfkeli biri olarak Asiye ’nin karşısına çıkar. Kardeşlerinin suçlamasına maruz kalan Hasan abilik yapması sonucu bu durumu yaşamasını Akça öğrenir. Şule, Burak ’ın ve Efe ’nin geçici velayetlerinin Ali Kemal ’e geçmesiyle delirip oğlumu kaybettiysem, Ali Kemal de Efe ’yi kaybetsin diye Akça Hasan ’a Efe ’nin oğlu olduğunu söylemeden, Akça söyler…

Çocuk dizisinde beğenilen merak edilen kıyafetleri ve markaları oldukça sorulmaktadır.  Beğendiğiniz merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden bizlere yazıp ulaştırabilirsiniz. Sizler için beğendiğiniz kıyafetlerin markalarını bulup ekleme yapacağız. Yazımız sürekli güncellendiği için ara sıra sitemize bakabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanırken paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra biz buradayız. Şimdilik hoşça kalın. Kendinize iyi bakın.


Çocuk dizisinde Hasan ’nın giydiği Gömlek için TIKLAYIN.


Çocuk dizisinde Şule ’nin giydiği Gömlek Roman mağazaları Fiyatı 750TL. 


Çocuk dizisinde Şule ’nin giydiği Triko Takımı; Mispacozcom. 


Çocuk dizisinde Asiye ’nin giydiği Kaban De-vib. 


Çocuk dizisinde Ali Kemal ’in giydiği Kazak Altınyıldız. 


Çocuk dizisinde Akça ’nın giydiği Kombini Pol-portraitofalady. 


Çocuk dizisinde Ali Kemal ’in giydiği Ceket Damat. 


Çocuk dizisinde Şule ’nin giydiği Kaban Butik ürünü alternatifler için TIKLAYIN 

One Yorum on “Çocuk 9.bölüm Kıyafetleri”

  1. Çocuk dizigi 9.bölümde şule nin giydiği yesil takim kahverengi kemerli ogrenebilirmiyim nerden alindigini.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir