Çukur 13.bölüm kıyafetleri

Ve yine bir pazartesi gününde Çukur kıyafetleri 13. bölüm  markalarını sizlerle birlikteyim. Bu hafta Çukur dizisi ile alakalı tüm kıyafet modelleri her hafta olduğu gibi ilk olarak sitemiz de olacaktır. Çukur dizisiyle alakalı bir çok yorum ve mail bölümünde istediğiniz kıyafetlerin markası ne yazık ki açıklanmıyor bu nedenle sizlere dizi de kullanılan bazı kıyafetlerin markalarını bulmakta zorluk çekiyoruz. Fakat elimizden geldiğince istediğiniz tüm kıyafetleri sizler için bulmaya çalışıyoruz. Bulduğumuz tüm kıyafetleri ilk olarak sitemiz de daha sonrasında ise Instagram adresimizden sizlerle paylaşıyor olacağız. Çukur 13.bölüm kıyafetleri, markaları ve fiyatları yazımızın devamında açıklanıyor olacak.

Yamaç’ın her cepheden etrafı sarılmıştı. Aynı zamanda Sena’nın boşanma kararıyla da tam anlamıyla sarsılmıştı.

Yamaç paralarında kaptırılması üzerine içlerinden birinin ya Emmi’nin ya Paşa’nın ya da Selim’in hain olduğundan emindir bunun için Aliço’nun yardımını istemiştir. Aliço’ya, İsa’yı bulduğu gibi hangisi hainse onu ortaya çıkarmasını istemiştir.

Bu sırada Vartolu ve Selim’de Beyefendi Baykal tarafından köşeye sıkışmışlardır. Hem ona hizmet ediyor hem de tüm iplerin Baykal’ın elinde olmasından rahatsız oluyorlardır. Baykal’ın Vartolu’yu tehdit etmesi üzerine Sadettin, Sadiş’in hayatının tehlikeye girmesinden korkarak ondan ayrılma kararı aldı. Hayatında başka biri olduğunu söyledi. Ancak bu durum ikisinde yüreğine kor gibi düştü.


Şimdi tapuları alan Münir’in bulunmasındaydı sıra. Münir’in ortadan kaybolduğu sırada pavyonda Yıldız’a denk gelince. Hemen Yıldız bu haberi Sena’ya ulaştırdı. Sena ise pavyona giderek Münir ağzından laf alıp Yamaç’ı zor durumdan kurtarmak istedi. Ancak Sena, pavyona girer girmez Çukur’un adamları anında haber uçurdu.

Ve Sena’yı oradan çıkardılar. Yamaç Sena’nın pavyona girdiğini öğrenince deliye döndü. Ve hesap sormaya gittiğinde karşısında dimdik güçlü bir Sena gördü. Yamaç’a belki de o zamana kadar farketmediği tüm gerçekleri birbir suratına vurmuştu Sena. Ve masada 3 kişi olduğunu ve birinin Beyefendi olduğunu öğrendiğini söyledi. Yamaç şimdi kendine Beyefendi diyen bu adamın peşindeydi! O sırada Münir’i ele geçirmeye çalışsa da Baykal – Vartolu ve Selim üçlüsü. Feyyaz’ın yardımıyla Münir’i Yamaç ele geçirdi.


Çukur 13.Bölüm Sena (Dilan Çiçek Deniz) kaban NoiTriko fiyatı 565 TL

Ve Yamaç, Baykal’ın karşısına geçerek Beyefendi’nin kim olduğunu sordu. Aynı zamanda geçmişin sırrı ortaya çıkınca İdris, Mihriban’dan olan oğlunu bulma peşindeydi. Ancak Sultan ve Paşa bunu engellemeye çalışıyordu. Ne kadar engellemeye çalışsalar da gerçekler bir bir İdris’in önüne geliyordu. Çukur’da çember giderek daralıyor!

İdris Koçovalı ve Vartolu artık karşı karşıyadır. Oğlunun yaşadığını öğrenen İdris, onun peşine düşerken; Yamaç ise Vartolu’nun kimliğini çözmeye çok yaklaşır. Sena, Çukur’dan kaçmaya ve her şeyi arkasında bırakmaya çalışırken Çukur’un ona ihtiyacı olduğunu fark eder. Yamaç’la yol ayrımında olan Sena, aklını mı yoksa kalbini mi dinlemesi gerektiğini sorgular. Sultan ve Paşa ise geçmişi halının altına itmeye çabalarken geçmiş onların peşini bırakmaz. Yamaç’ın hedefine yaklaştığını hisseden Vartolu, onun önüne türlü engeller çıkarsa da kendi açığıyla her şeyi kaybetme riskiyle karşı karşıya kalacaktır. Çukur yeni bölümüyle her Pazartesi akşamı 20.00’de Show TV’de!


Çukur 13. bölüm Yamaç (Aras Bulut İynemli) palto Pierre Cardin 

Çukur yeni bölüm kıyafetleri ve en merak edilen  Çukur Aras Bulut İynemli Yamaç kıyafetleri ve  Çukur Dilan Çiçek Deniz Sena kıyafetleri, Vartolu Sadettin kıyafetleri, fiyatları ve modelleri yine sizlerle paylaşıyor olacağız. Ayrıca dizi de merak edilen tüm oyuncuların kıyafet modellerini ve markalarını da yazının devamında bulabilirsiniz. Çukur kıyafetleri ile alakalı bir çok model ve marka bilgisi sizler tarafından merak edilip sorulmaktadır. Bizler Özenli olarak en doğru bilgilere ulaşmaya çalışıyor, kıyafetleri sizlere bu şekilde sunuyoruz. Fakat Çukur dizisinde giyilen kıyafetler ile alakalı bir çok detayın açıklanmadığını da buradan belirtmek isterim.


Çukur 13. bölüm beyfendi gri mont, kaban, ceket Zara fiyatı 300 TL, kimileri deri sanıyor kimileriyse kaşe, aslında kabanın orjinali suni süet kaban olarak belirtiliyor. =)
Beyfendinin kabanı
ile alakalı o kadar çok istek ve talep geldi ki, dayanamayıp artık saatlarce araştırdım (değerimi bilin, bizden ayrılmayın)
Çok şanlısınız çünkü zara’da şu sıralar büyük bir indirim var, Normalde kabanın fiyatı 500 TL iken kısa süreli yeni indirimle 300 TL gibi bir fiyatla satışa sunuluyor.
Acele etmenizde fayda var, zira neredeyse çukurun son bölüm kıyafetlerinde tek sorulan şey beyfendinin kabanı oldu, yani hemen bitmesi muhtemel diye söylüyorum.
Kabanın aynı rengi bulamazsanız yani tükenmişse üzülmeyin kahve tonlarında alternatif bir rengi daha var, zaman kaybetmeden onu almayı deneyin. Bu kaban için çok uğraştım.
Artık yorumlarda alırım bir teşekkürünüzü =) Kabanı olurda bulamazsanız mutlaka yorum bölümünden yazın, bulmanız konusunda yardımcı olurum.

Çukur 13.Bölüm  22 Ocak Pazartesi Kıyafetleri
Çukur son bölüm kıyafetleri  ile alakalı tüm detaylar dizi yayınlandıktan  hemen sonra birçok kıyafet modeli ve markası eklenecektir. Takipte kalıp ara sıra kontrol etmeyi UNUTMAYIN! İstediğiniz kıyafetlerin markalarını yorum bölümünden sorabilirsiniz,  sorduğunuz kıyafetin marka ve fiyatı araştırılıp yazıya eklenecektir.


Çukur Sena (Dilan Çiçek Deniz) Uzun siyah elbise Mudo TR


Çukur Sena (Dilan Çiçek Deniz) üst Koton 


Çukur Vartolu Sadettin kıyafetleri Altınyıldız Classics


Çukur 13. bölüm Yamaç (Aras Bulut İynemli) siyah kaban JACK & JONES
Dilerseniz Çukur 14. ve tüm yeni eski bölüm kıyafet markalarını buraya Tıklayarak inceleyebilirsiniz.

35 Comments on “Çukur 13.bölüm kıyafetleri”

  1. Vartolu Sadettin’in üzerindeki beyaz çizgili ceket ve beyaz çizgili yeleği nereden temin edebilirim lütfen araştırıp söylebilirmisiniz internetten bakıyorum, altınyıldız vs. bütün yerlere baktım lakin bulamadım.

  2. merhabalar Baykal beyin süni süet gri montunu araştırdım ama bulamıyorum babama hediye olarak alıcam çok beğenmiştim bana yardımcı olur musunuz?

  3. Merhaba Beyefendinin 13. Bölümde giydiği gri kabanın L bedenini nasıl bulabilirim
    Yardımcı olurmusunuz

  4. beyfendinin bir türlü bulamadım kürklü paltosunu.Ama tahmınımce 7-8000 tlden asagi degildir:P

      1. Teşekkür ederim ama ben araştırıp ekledikten sonra farkettim, yinede çok sağ olun sizin gibi takipçilerden çok yok =)

      1. Merhaba dizi kıyafetlerini bulmak biraz zaman alıyor, araştırıyorum bulur bulmaz ekleyeceğim.

  5. Dilan çiçek denizin son bölümde siyah uzun kol triko elbisesinin mudo sitesinden linkini atabilir misiniz teşekkürler

    1. Mrb Hazal sitesinde şu an satışta değil, hafta içine kadar satışa sunulacağı belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir