Çukur 25.bölüm kıyafetleri

Çukur yeni bir bölüm kıyafetleri ile daha karşınızdayız. Çukur dizisi başladığı günden bu yana özellikle erkek hayranları tarafından sıklıkla izlenen diziler arasında yerini alıyor. Reytinglerde başarılı bir performans sağlayan Çukur dizisi başladığı ilk günden bu yana yerini kimselere kaptırmıyor. Çukur dizisinde giyilen kıyafetler ve markalarıda dizinin konusu kadar merak ediliyor. Çukur 25.bölüm kıyafetleri ile alakalı tüm detayları yazımızın devamında sizlere açıklıyor olacağız. Fakat öncelikle yorum bölümünden bizlere beğendiğiniz kıyafetleri net bir şekilde ulaştırmanız gerekiyor. Ulaştırılan kıyafetler öne alınarak araştırmalar yapılıyor ve sizlere sunuluyor.

Çukur kıyafetleri ile alakalı bir çok soru ve yorum geliyor, özellikle dizi de Yamaç (Aras Bulut İynemli) kıyafetleri en çok merak edilenler arasında yerini alıyor. Bizlerde sizlerin yorum bölümünden ulaştırdığınız kıyafetleri öne alarak araştırıyor ve bulabildiklerimizi sizlere sunuyoruz. Yani yorum yapıyoruz ama cevap verilmiyor gibi düşüncelere kapılmamanız için bunu her yazımda belirtmek durumunda kalıyorum. Yorumların her bölümde tek tek özenle okunduğunu belirtmek isterim. Bulamadığımız kıyafetleri ne yazık ki ekleyemiyoruz, zira çukur kıyafetleri ile alakalı tüm markalar araştırılıp sizlere sunuluyor. Fakat dizi de kullanılan bir çok marka sponsor dışı olduğu için bulmakta da bir o kadar zorlanıyoruz.

Çukur 25.bölümde Neler Olacak?

Nazım ve Emrah ile görüşen Vartolu’nun seçeceği taraf beraberinde geçmişte yaşanan mücadeleyi yeniden alevlendirir.

Çukur’da yeni taraflar oluşur. Sultan’ın vurulması, Koçovalılar ile Vartolu-Medet arasındaki mücadeleyi kızıştırır. Bacakları tutmayan Sultan’ın kararı nettir; onu bu hale getiren Medet öldürülecektir. Sultan ile Medet’in yüzleşmesinde çekilen silah, gerilimi tırmandıracak. Sultan ile Medet arasında kalan Yamaç’ın ne yapacağı ise merakla beklenecek. Yaşanılan üzücü olaylar, Koçovalı Ailesi’ni uzun zaman sonra aynı sofrada buluşturur. Sultan’ın durumundan ötürü günah keçisi ilan edilen Vartolu ise gözünü karartır ve yeniden eski güçlü günlerine dönmek üzere adım atar. Nazım ve Emrah ile görüşen Vartolu’nun seçeceği taraf beraberinde geçmişte yaşanan mücadeleyi yeniden alevlendirir.


Çukur 26.bölüm Akşın’ın kıyafetleri Koton‘dan.

“Çukur evimiz, Sultan anamız!” seslerinin yükseldiği tanıtımda Sultan’ın İdris’e “Ben bu bacaklarla 40 yıl sana hizmet ettim. Ama şimdi benim işime yaramıyorlar, al senin olsun!” sözleri dikkat çekiyor. Yamaç’a dönen ve “Beni kötürüm bırakan o adam mezara girmedikçe sana sütümü helal etmeyeceğim Yamaç!” diyerek çok ağır konuşan Sultan, karşısında Medet’i buluyor. Yamaç, Medet’e yönelttiği silahla son kararı Sultan’a bırakırken, duyulan silah sesi merakı arttırıyor. Çukur, çarpıcı hikayesi ve usta oyuncu kadrosuyla her pazartesi, Show TV’de ekrana geliyor.

Çukur 25.bölüm 16. Nisan Kıyafetleri
Unutmadan hatırlatmamda fayda var, sitemizi yakından takip edenler çok iyi bileceklerdir. Çukur kıyafetlerini diğer yeni bölüme kadar güncellemeye devam ediyor ve her an istediğiniz kıyafet modelini bulup araştırıp yazıya dahil ediyorum. Bu nedenle istediğiniz kıyafet modellerini sizler yorumlarda açık ve net bir şekilde belirtiyorsunuz, bende sizler için tüm kıyafet model ve markalarını bulup kısa sürede yazıya dahil ediyorum.  Diğer yeni bölüme kadar kıyafetleri yazıya dahil ettiğim için yazımızı yeni bölüme kadar ara sıra kontrol etmeyi unutmayın. İstediğiniz tüm kıyafet modelleri araştırılıp markası belirlendikçe yazıya dahil edilecektir. İstediğiniz kıyafetlerin modellerini yorum bölümünden sormayı unutmayın. Dizi yayınlandıktan hemen sonra bu bölümde giyilen kıyafetlerle burada olacağım, o zamana kadar şık ve çekici kalın =)


Çukur 26.bölüm Senanın taktığı küpe ve şahmeran Bendis Takı’dan. Küpe 90 TL, şahmeran 109 TL


Çukur 26.bölüm Nedret ve Ayşe’nin giydiği kıyafetler Koton‘dan.


Çukur 26.bölüm Vartolu sadettin takım elbisesi STC plus Man‘dan.


Çukur 26.bölüm Sena kıyafetleri diziden sonra eklenecektir.


Çukur 26.bölüm emrah kıyafetleri diziden sonra eklenecektir.
Dilerseniz Çukur 26. ve tüm yeni eski bölüm kıyafet markalarını buraya Tıklayarak inceleyebilirsiniz.

18 Comments on “Çukur 25.bölüm kıyafetleri”

  1. Arka tarafında Çukur un amblemi olan deri çeket vardı korumalardan birinin üzerinde onu nasıl bulabilirim.

  2. Merhaba akşının magazada denedıgı çiçekli gibi desenli elbisenin markasını Öğrenebilirmiyim?

  3. Merhaba karacanın dogum gununde saadetin giydiği simli hirkanin markasini öğrenebilirmiyim lutfen?

  4. Karaca ve akşının kıyafet denemesinde karacanın giydiği sarı desenli elbiseyi öğrenebilir miyim? Eşim çok beğendi ona alıcam! Yardımcı okursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir