Çukur 28.bölüm kıyafetleri

Pazartesi günlerinin sevilen dizilerinden biri olan  Çukur 28.bölüm kıyafetleri ve markaları ile kaldığımız yerden devam ediyoruz. Dizinin her bölümünde giyilen kıyafetlerin markalarını ilgili dizinin bölümünde kolaylıkla bulabilir ve kendiniz için satın alabilirsiniz. Çukur kıyafetleri ile alakalı yorum kısmından bizlere ulaştırdığınız kıyafetleri öne alarak sizler için her hafta araştırıyor bulabildiğimiz modellerin markalarını ve fiyatlarını sunmaya çalışıyoruz. Daha öncede belirttiğim gibi Çukur dizi kıyafetleri ile alakalı araştırmalarda oldukça zorlandığımız için her modelin markasını bulamıyoruz. Bulduğumuz tüm modellerin marka ve fiyat detaylarını dizinin diğer yeni bölümüne kadar yazımıza ekleyip sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Çukur dizisinde Yamaç (Aras Bulut İynemli) kıyafetlerinin oldukça beğenildiğini ve sevildiğiniz hepimiz biliyoruz. Fakat Aras’ın giydiği kıyafetlerin markalarını bulmak oldukça zahmetli ve uzun bir süreç olduğu için kıyafet markalarını bulmamız ve sizlere sunmamız biraz zaman alabiliyor. Bu nedenle sevdiğiniz kıyafetin detaylarına ulaşabilmeniz için yazımızı diğer yeni bölüme kadar sürekli kontrol etmenizde fayda var. Dizinin sevilen karakteri Sena (Dilan Çiçek Deniz) kıyafetlerinin tamamını sizler için önceki bölümlerde paylaşmıştım. Yeni bölümlerde giydiği kıyafetler için bizleri takip etmeye devam edebilirsiniz.

Çukur 28.bölümde Neler Olacak?

Bu akşam yayınlanacak olan Çukurun 28.bölümünde yine sular durulmuyor. Sezon finaline altı bölüm kala ‘Çukur’da taş üstünde taşın kalmayacağı büyük mücadele başlıyor. İdris Koçovalı’yı karşısına alan Vartolu’nun Sena’ya yardım etmesi Yamaç’ı da onun baş düşmanlarından biri haline getirir.

Öfkeden gözü hiçbir şeyi görmeyen Yamaç, Sena ve Vartolu’dan hesap sorar. Bu yüzleşme büyük gelişmelerin de başlangıcı olur. Saadet’in evlenmemesi için her şeyi yapan Vartolu’nun hayati hatası Saadet’i ondan daha da uzaklaştırır. Düğün günü gelip çattığında ise beklenmedik bir olay tüm dengeleri alt üst eder ve mahallenin sakinlerinden biri Çukur’a veda etmek zorunda kalır.

Çukur 28.bölüm 7 Mayıs Kıyafetleri
Çukur kıyafetleri ile alakalı isteklerinizi dizi yayınlandıktan hemen sonra yorum bölümünden ulaştırabilir, sevdiğiniz  beğendiğiniz modelleri bizlere yine yorum bölümünden net bir şekilde ulaştırabilirsiniz. İstediğiniz kıyafetler olabildiğince hızlı bir şekilde araştırmalarımızda öne alınarak yeni bölümüne kadar sizlere sunulmaya devam edecektir. Çukur 28.bölüm yayınlandıktan hemen sonra dizi de merak ettiğiniz kıyafetleri not almak üzere bizler buralarda olacağız. Bölüm sonunda görüşmek dileğiyle şimdilik kendinize iyi bakın, şık ve çekici kalın…
Dilerseniz Çukur 29.bölüm kıyafetleri ve tüm YENİ ESKİ kıyafet markaları için Tıklayın.

4 Comments on “Çukur 28.bölüm kıyafetleri”

  1. 26. Bölümde Yamaç Emrah ile terzide konuştuğu sırada taktığı gözlüğün markası model numarası nedir?
    bilgi verir misiniz ?

  2. Şu Vartolu’nun çizgili takımını yayınlayın artık. Bir de Vartolu’nun giydiği ayakkabı markalarını merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir