Çukur 81.bölüm Kıyafetleri

Herkese Merhaba. Çukur 81.bölüm kıyafetleri ve markaları ile yeni bir bölüm daha birlikteliğimiz kaldığı yerden devam ediyor. Dizinin yeni bölümünde kullanılan kıyafetlerin markalarını sizler için buradan ekleme yapacağız. Sizlerde dizi de merak ettiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Bizleri sürekli güncel paylaşımlar yaptığımız İnstagram adresimizden takip ederek tüm kıyafet markalarına ilk olarak  sizler ulaşabilirsiniz.

Azer ’in saldırısı sonucu vurulan Cumali yaşam savaşı verir. Çukur Cumali ’den gelecek iyi bir haberin bekleyicisi olacak. Yamaç ve Selim, bir kez daha ailesinden birini kaybetme korkusu ile karşı karşıya kalır. Azer ’e saldırmak için harekete geçmeye çalışan Yamaç karşısında beklenmedik bir anda Karaca ’yı bulacaktır.
Bir oğul daha kaybetmek istemeyen Sultan ve Fadik bu savaşa son verme çabasında olacaklar.  Yaşanan olaylar sonucu Yamaç sonunda kendisini kurtaranın kim olduğunu öğrenecek.

Dizide kullanılan kıyafet ve markaları yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Yazımız sürekli güncellendiği için paylaşımlardan haberdar olamak istiyorsanız ara sıra yazımızı kontrol edebilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın. Kendinize iyi bakın. 


Çukur dizisinde Nehir ’in giydiği Kombin Ekolonline.


Çukur dizisinde Damla ’nın giydiği Hırka Noitriko.


Çukur dizisinde Nehir ’in giydiği Hırka Victoriassecret.


Çukur dizisinde Karaca ’nın giydiği Ceket Koton, Kazak Tiffanytomato-tr.


Çukur dizisinde Damla ’nın giydiği Kazak Ekolonline.


Çukur dizisinde Saadet ’in giydiği Kombin Ekolonline.


Çukur dizisinde Nehir ’in giydiği Kombin Koton.


Çukur dizisinde Sultan ’nın giydiği Kombin Ekolonline.


Çukur dizisinde Efsun ’un giydiği Kaban Mango, Bluz Selim Baklacı, Pantolon Bershka.

6 Comments on “Çukur 81.bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir