Dantel Elbise Modelleri 2018

Hepinize kocaman merhaba, havalar yavaş yavaş ısınmaya başlayınca dolaptaki şortlar,tulumlar ve elbiseler ortaya çıkmaya başladı. Yazın en sevdiğim tarafı her gün elbise ve şort tulum giyiyor olabilmek. O yüzden (havalar tam ısınmamış olsa da) şimdiden baya bir heyecanlandım. Durum böyle olunca tabi online siteleri de karıştırmaya başladım. Bu sıralar Dantel Elbise Modellerine kafayı takmış durumdayım.

Bence bu tarz Dantel elbise modelleri her ortama uydurulabilir. Yani bir kır düğününde hafif toz pembe tamamı dantelden oluşan bir elbise giyebilirsiniz. Aynı şekilde bir yaz akşamı çarşı gezmesine çıkarken etek ucu veya herhangi bir yerinde çok az dantel detayı olan bir elbise tercih edebilirsiniz.


Şuan bu yazıyı yazarken gözümde bir elbise canlandı. Akşam hoş bir yere gideceksiniz diyelim. Aşırı iddialı bir şey giymek istemiyorsunuz ama aynı zamanda şık ve alımlı olmak istiyorsunuz. Bunları düşününce aklımıza elbisede olması gereken iki özellik geliyor. Siyah ve Dantel. Böyle üst bedeni vücuda tam oturan etek kısmı çan şeklinde gelen ve bel oyuntusunda astarsız dantel detayları olan bir elbise. Altına bilekleri bağcıklı bir topuklu ayakkabı ve gümüş zincirleri olan siyah bir çanta. İşte geceye hazırsınız…

Hadi gelin sizin için bulduğum Dantel Detaylı Elbise (2018) modellerine bakalım. Not: Elbiseler ; Trendyol , H&M , Mybestfriends ve Davet Çok Elbisem Yok sayfalarından alınmıştır.

One Yorum on “Dantel Elbise Modelleri 2018”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir