Doğduğun Ev Kaderindir 5.bölüm Kıyafetleri

Selamlar, Doğduğun Ev Kaderindir 5.bölüm Kıyafetleri ve markaları ile dizi tüm hızıyla devam ediyoruz ve bizde paylaşım yapmaya devam ediyoruz. Beğeni ile izlenen dizinin kıyafetleri de oldukça soruluyor. Yeni bölümünde kullanılan kıyafetlerin markalarını buradan paylaşmaya devam ediyor olacağız. Sizlerde dizi de beğenip merak ettiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Bizleri sürekli güncel paylaşımlar yaptığımız İnstagram adresimizden takip ederek tüm kıyafet markalarına ilk olarak sizler ulaşabilirsiniz.

Zeynep, yaşadıklarının etkisinin ağırlığı ile yeni kararlar almaya başlar. Hayatı bundan sonra ne kendisi ne de ailesi değişmeyecek. Mehdi ’nin aklı çocuklarında kalır. Kibrit de en az Mehdi kadar zor durumdadır. Kavuşmaları onlar için çok zordur. 
Nuh ’un, Mehdi ve Zeynep ’i bir araya getirmek planlar hazırlar.  Ancak atacağı adımlar onu başka sürprizlere yaklaştıracak. Zeynep ve Mehdi, yeniden yollarını ayırmaktalar. Onlar için aşk mı, ayrılık mı galip gelecek ?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde kullanılan kıyafet ve markaları yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Yazımız sürekli güncellendiği için paylaşımlardan haberdar olamak istiyorsanız ara sıra yazımızı kontrol edebilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.


Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Faruk ‘un giydiği Ceket ve kullandığı Gözlükleri için TIKLAYIN 


Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeynep ’in giydiği Ceket Zara.


Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Faruk ‘un giydiği Ceket ve kullandığı Gözlükleri;için TIKLAYIN 


Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeynep ’in giydiği Etek; BSL, Ceket; Bershka Fiyatı 180TL, Bluz; Zara, Çizme; Loie, Takılar; Monrevebijoux •


Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeynep ’in giydiği Bluz Seda Yalçın Atelier.


Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi ’nin giydiği Kazak Colins, Pantolon Levis.


Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi ’nin giydiği Kazak Jack ve Jones.


Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Nermin ’in giydiği Bluz Adil Işık.


Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Ekrem ’in giydiği Ceket Suvari.


Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Faruk ’un giydiği Kazak Ramsey.

2 Comments on “Doğduğun Ev Kaderindir 5.bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir