Hercai 32.bölüm Kıyafetleri

Merhabalar Hercai 32.bölüm kıyafetleri ve markalarında kaldığımız yerden devam ediyoruz. Beğeni ile izlenen dizide merak ettiğiniz kıyafetlerin markalarını sizler için araştırıp eklemeye çalışacağız. Bundan ötürü merak ettiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden yazmanız gerekir. Güncellenen yazımızı takip edip istediğiniz kıyafetleri sayfamızdan bulabilirsiniz.

Hazar Şadoğlu ile Miran ’nın yaptıkları anlaşma kendi aralarında kalmasını ister.
Reyyan bu durumdan etkilensin istemez. Azize yüzünden Elif Şadoğlu konağından ayrılmak zorunda kalması ile kendi hayatına kast etme noktasına gelir. Dizi tüm hızıyla kaldığı yerden devam eder.

Dizide kullanılan kıyafetleri ve markalarını yorum bölümünden bizlere yazıp ulaştırabilirsiniz. Sizler için beğendiğiniz kıyafetlerin markalarını bulup ekleme yapacağız. Yazımız sürekli güncellendiği için ara sıra sitemize bakabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanırken paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Hoşça kalın. Kendinize iyi bakın…


Hercai dizisinde Reyyan ‘nın giydiği Elbise Gigiis Fiyatı 670TL.

2 Comments on “Hercai 32.bölüm Kıyafetleri”

  1. Reyyanın son bölümde lacivert elbisenin üzerinde beyaz işlemeli elbisenin markası nedir

  2. hercaii 32 bölüm reyyanin giydi siyah (beyaz desenli) elbise ve azatın dügün yemeyinde siyah elbise, mor kaban hangi marka?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir