İstanbullu gelin 41.bölüm kıyafetleri

Yaklaşık olarak 41 bölümdür ilk günden beri ilgi odağı olmaya devam eden dizilerden İstanbullu gelin 41.bölüm kıyafetleri ve markalarını sunmak üzere yine sizlerleyim. İstanbullu Gelin kıyafetleri ilk günden bu yana hiç çizgisini bozmayarak zirvedeki yerini korumaya devam etti. Dizi de ev dekarosyonundan oyuncuların giydiği kıyafetlere, dizinin nerede çekildiğinden doğruluğuna kadar hemen hemen herşey her hafta ilk gün ki gibi merak edilmeye devam ediyor.


İstanbullu gelin 41.bölüm Dilaranın giydiği punatiyeli elbise Mango fiyatı 130 TL

Hatta gün geçtikçe dizinin izleyenlerinin artması nedeniyle daha fazla ilgi görmeye devam ediyor diyebiliriz. Benim Kanal D ekranlarında yayınlanan ve uzun sezonlar devam eden Kavak Yelleri dizisinden hayran olduğum ve sonra ki projelerinde de takip ettiğim Aslı Enverin muhteşem oyunculuğuyla devam eden dizinin bu akşam Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni bölümünde olaylar yine Süreyya’nın peşini bırakmıyor. Uzun zamandır istediği ve beklediği haber ile mutluluk yaşayan ve bir bebek bekleyen Süreyya’nın bundan sonraki konak hayatında ki gelişmeler çok ta kolay geçeceğine benzemiyor.

Boran konağında birbirinden heyecanlı olaylar yaşanmaya devam ediyorken bu haftaya tabi ki de fragmanlar da da gördüğünüz gibi Senem’in kına ve düğünü damgasını vuracak! Kına ve düğün dolayısıyla neyse ki bu hafta da birbirinden iddialı kıyafetler ile bu bölümde bizlerle beraber olacak. Senemin kına kostümü, Süreyyanın kına’da giydiği elbiseyi, Burcunun elbisesini ve Esma sultanın seçimlerinin markasını merak etmeyen var mı? Sizler de benim gibi bu kıyafeti merak edenlerdenseniz yazımızı okumaya devam!

istanbullu gelin kıyafetleri bütün olarak beğeniliyor ve seviliyor, fakat süreyyanın giydiği kıyafetlerin çokça merak edildiği de bir gerçek, Aslı Enver Süreyya’nın giydiği tüm kıyafetleri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Her hafta dizi de özellikle Süreyya’nın giydiği kıyafetlere fazlaca yer verilmemesi herkesin hem fikir olduğu konu. Bu durum neden ve niçin bu şekilde inanın bende bilmiyorum. Fakat bu denli fazla izlenen ve yakından takip edilen dizinin kıyafetlerin her hafta oldukça az kostümlerin kullanılması oldukça şaşırtıcı…

Neyse ki bu hafta kıyafetlere ve elbiselere doyacağız ve her birimiz başta Süreyya (Aslı Enver) olmak üzere tüm oyuncuların seçmiş olduğu kıyafetleri oldukça merak edeceğiz. Tabi ki de merak ettiğiniz kıyafetlerin markasını yine www.dizikiyafeti.com farkı ile ilk olarak sitemiz de bulabilirsiniz.  Ayrıca dizi de Faruk kıyafetleri ve markalarının da her bölümde ilgiyle ve merakla araştırıldığını belirtmek isterim. Kır saçları ve karizmatik oyunculuğuyla olduğu her dizi de dikkatleri üstüne çekmeyi başaran başarılı oyuncunun tarzı İstanbullu Gelin dizisinde de tam not almayı başarıyor. Aynı zamanda dizi de yer alan Dilara karakterini canlandıran Neslihan Arslan kıyafetleri ve markaları da sizler tarafından ilgiyle takip edilen kıyafetler arasında yerini alıyor.

Dizinin kıyafetleri ile dikkat çeken diğer bir ismi belki de canlandırdığı rolü hiç birimizin sevmediği, kibirli ve burnu büyük tarzıyla kendini her bölümde itici hale getirmeye çalışan ve bundan zevk alan ve bizi ekran başında bazen güldüren bazen de sinirlendiren fakat oynamış olduğu karakterin hakkını sonuna kadar veren İpek Dilara Aksüyek kıyafetleri de bir çok takipçimiz tarafından yakından takip edilen kıyafetler arasında yerini alıyor.


İstanbullu gelin 41.bölüm Süreyya’nın giydiği deri ceket Mango fiyatı ise 180 TL, 

İstanbullu gelin kıyafetleri ile alakalı paylaşımları dizi başlamadan markaları araştırıp sizlere sunuyorum, Dizi başladıktan sonra her sahne de giyilen kıyafetleri bulmaya çalışıp bölüm boyunca kıyafetleri güncelleyip yeni kıyafetlerin markalarını ve fiyatlarını sizlere ulaştırmaya devam ediyorum.  Dizi’de giyilen tüm kıyafetleri yeni bölüme kadar güncelleyip her gün yeni bir kıyafet model ve markasını eklemeye devam etmekteyim. Bu nedenle istediğiniz herhangi bir kıyafet modelini o an yazımızda bulamıyorsanız bile diğer yeni bölüme kadar olan günlerde eklenmiş olma ihtimali oldukça yüksek bir olasılık olacaktır.


İstanbullu gelin 41.bölüm Süreyyanın çok sorulan Sweatshirt BEYYOGLU Fiyatı ise sadece 40 TL, tükenmeden ?‍♀️?‍♀️?‍♀️

İstanbullu gelin 41.bölüm 16 Mart kıyafetleri

Unutmadan hatırlatmamda fayda var, sitemizi yakından takip edenler çok iyi bileceklerdir. İstanbullu gelin kıyafetlerini diğer yeni bölüme kadar güncellemeye devam ediyor ve her an istediğiniz kıyafet modelini bulup araştırıp yazıya dahil ediyorum. Bu nedenle istediğiniz kıyafet modellerini sizler yorumlarda açık ve net bir şekilde belirtiyorsunuz, bende sizler için tüm kıyafet model ve markalarını bulup kısa sürede yazıya dahil ediyorum.  Diğer yeni bölüme kadar kıyafetleri yazıya dahil ettiğim için yazımızı yeni bölüme kadar ara sıra kontrol etmeyi unutmayın. İstediğiniz tüm kıyafet modelleri araştırılıp markası belirlendikçe yazıya dahil edilecektir. İstediğiniz kıyafetlerin modellerini yorum bölümünden sormayı unutmayın. Dizi yayınlandıktan hemen sonra bu bölümde giyilen kıyafetlerle burada olacağım, o zamana kadar şık ve çekici kalın =)


İstanbullu gelin 41.bölüm Burcu’nun giydiği elbise Trendyol Milla fiyatı 100 TLİstanbullu gelin 41.bölüm Sanemin kına elbisesi Özgül Engin imzalı. Oldukça eğlenceli sahnelerin yaşandığı kına sahnesinde ki Sanem karakterinin kıyafetini sizler nasıl buldunuz?


İstanbullu gelin 41.bölüm Bade’nin kınada giydiği puantiyeli elbise çok soruldu, elbise Mudo‘dan fiyatı ise 150 TL


İstanbullu gelin 41.bölüm İpeğin giydi kazak Ekol Online pantolonu ise Soie Desing
İstanbullu gelin 41.bölüm Kıymet’in kabanı Ekol Online markasından.


İstanbullu gelin 41.bölüm Gülistan’ın elbisesi Koton‘dan.


İstanbullu gelin 41.bölüm Sanem’in kazağı Ekol Online markasından.


İstanbullu gelin 41.bölüm Esra’nın kazağı Ekol Online markasından.


İstanbullu gelin 41.bölüm Badenin kıyafetleri Koton markasından.


İstanbullu gelin 41.bölüm  Faruk şişme mont Eklenecek
Dilerseniz İstanbullu Gelin 42. ve tüm  eski YENİ bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

12 Comments on “İstanbullu gelin 41.bölüm kıyafetleri”

  1. Dizinin 15. dakikasında, Esma Hanım’ın İpek’le konuşmak için onlara ziyarette bulunduğu sırada İpek’in giydiği o somon rengi saten görünümlü bluzun markası nedir acaba ?

    1. Görselini arıyorum markasını buldum ama görselini henüz bulamadım mutlaka ekleyeceğim, ara sıra kontrol edin.

  2. İstanbullu gelin 16 Mart bölümünde Süreyyanın kına gecesinde giydiği siyah elbise hangi markanın?

    1. Merhaba gülseten hanım bulamadınız değil mi sizde o deve tüyü kapüşonlu sweatshirth .? bir haber olursa yazabilir misiniz . Tesekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir