İstanbullu Gelin Kıyafetleri 24. Bölüm

Bu haftaki bölümüyle yine ilgi odağı olmayı başaran İstanbullu Gelin dizi kıyafetleri yine çok merak edildi. Bu bölümde çok kıyafet modelinin giydirilmemesi ve bölümün neredeyse hastanede geçmesi nedeniyle sadece bir kaç parça dikkat çeken modeller arasındaydı.

Bunlardan biri Süreyya mavi kazak modeli ve akabinde hastanede çekilen sahnede giydiği siyah kaban modeli öne çıkan parçalardan bir tanesiydi. Aynı zamanda siyah beyaz şal ve taba rengindeki montu ile de dikkat çekmeyi başaran Süreyya aynı tonlardaki krem rengi ayakkabı model ve markasını da galeride görüntüleyebilirsiniz.

Oyundaki karakteri ile oldukça çekici gözüken dizideki ismiyle Faruk siyah kaban modeli ve markası ile dahada karizmatik bir hava yarattı. Siyah kaban içine giydiği siyah fular ile şıklığını tamamlayan ünlü oyuncu Özcan deniz dizide giydiği takımlar sebebiyle de dikkat çekmeye devam ediyor. İstanbullu gelin 24. bölüm kıyafetlerine hemen aşağıdaki galerimizden ulaşabilirsiniz.

One Yorum on “İstanbullu Gelin Kıyafetleri 24. Bölüm”

  1. istanbullu gelin 17. bölüm de sureyyanın giydiği prag da ki bot ve beyaz işli ince bluzun markası lütfrn iyi çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir