Mucize Doktor 18.bölüm Kıyafetleri

Selamlar…Mucize Doktor 18.bölüm kıyafet ve markaları ile birlikteliğimiz kaldığı yerden devam ediyoruz. Beğendiğiniz ve merak ettiğiniz kıyafetleri ve markalarını buradan paylaşmaya devam ediyor olacağız. Bu nedenle bizlere beğendiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden yazmanız önem arz ediyor. Sürekli güncellenen yazımızı takip edip istediğiniz kıyafetleri sayfamızdan bulmanız daha kolay olacaktır.

Ali, Nazlı ile geçirdiği lunapark heyecanını Ferman’la paylaşmak ister. Ferman, Ali ’nin bu rahatlığından rahatsız olur. Bu arada daha yeni ayrılmış yapışık ikizlerin durumu kötüye gider.
Hastaneye yeni yatışı yapılan Betüş, Ali ile aralarında tatlı bir anlaşma başlar. Ve Ali onun ameliyatını üstlenmek ister. Ama önce Ferman ’ın istediği sınavı vermek zorunda.

Mucize Doktor dizisinde beğenip merak ettiğiniz kıyafetleri ve markalarını yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Sizler için beğendiğiniz kıyafetlerin markalarını bulup ekleme yapacağız. Yazımız sürekli güncellendiği için ara sıra sitemize bakabilirsiniz. Dizinin yeni bölümü yayınlanırken paylaşımlarımız başlayıp devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Şimdilik hoşça kalın. Kendinize iyi bakın.


Mucize Doktor dizisinde Kıvılcım ’ın  giydiği Bluz Kameya, Etek Adil Işık.


Mucize Doktor dizisinde Kıvılcım ’ın  giydiği Kombin Biancoenero, Ayakkabı Aldo.


Mucize Doktor dizisinde Gülin ’in  giydiği Bluz Adil Işık.


Mucize Doktor dizisinde Belis ’in  giydiği Takım Deerdef.


Mucize Doktor dizisinde Tanju ’nun  giydiği Takım Kiğili.


Mucize Doktor dizisinde Selvi ’nin  giydiği Bluz Kameya,


Mucize Doktor dizisinde Gülin ’in  giydiği Bluz Kinzi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir