O Ses Türkiye Hadise Kıyafetleri

Yıllardır ekranlarımızda severek izlenen yarışmalardan biri olan O Ses Türkiye Hadise kıyafetleri ile de ön plana çıkmaya başlamışken, sizlere biraz bu kıyafetlerden ve markalarından bahsetmek istedik. O Ses Türkiye de Hadise kıyafet modelleri olarak birçok parça kullanmaktadır. Hadisenin kıyafet modellerinden en fazla merak edilen ve araştırılan giysilerin başında; hadisenin elbisesi, hadisenin ayakkabısı, hadisenin ayakkabısı, hadisenin takıları ve hadisenin makyaj sponsor markaları ilgi çekiyor. Özellikle elbise seçimleri konusunda oldukça zevkli olan ünlü şarkıcının her bölümde büyük özenle ve dikkatle kombin tercihlerini yapıyor. Hadisenin takıları ve ayakkabı modelleri ve de çanta modelleri de oldukça araştırılıyor.


O Ses Türkiye 13.01.2018 tarihli yayında Hadisenin eteği ve bluzu Machka Türkiye
Hadisenin ayakkabıları Saint Laurent
Hadisenin takıları Mon Reve Bijoux


O Ses Türkiye 17.12.2017 tarihli yayında Hadisenin renkli ceketi Utin Nyc
Takıları Mon Reve Bijoux Çizmesi House Of CB Pantolonu J BRAND

Hadisenin kıyafet sponsorları arasında kardeşi Derya Açıkgöz’ünde bulunduğunu ve kardeşinin tasarladığı birçok kıyafeti O Ses Türkiye de giydiğini de söyleyelim. Kardeşinin kıyafetlerinin yanı sıra daha birçok marka tercihi yapan hadisenin en çok tercih ettiği markalar arasında ve hadise kıyafet sponsorları tercihinde  Beymen, Twist, Gianvito Rossi Founded, Gucci, NEDRET TACIROGLU /Nedo, Elle ve daha birçok markanın kıyafetlerini tercih ediyor.
Hadise giysileri koleksiyonun bir çoğu hatta neredeyse yarısından fazlası kardeşi Derya Açıkgöz imzası taşıyor. Kardeşinin koleksiyonundan bir çok elbise ve kıyafet modeli tercih eden Ünlü sanatçı diğer markaların kıyafetlerini de ara ara tercih etmektedir. Gelin isterseniz O ses Türkiye 2018 hadise kıyafetleri modelleri ve markaları hangileriymiş, nasıl kombinler ve seçimler yapmış yakından bir inceleyelim.


O Ses Türkiye 23.12.2017 tarihli yayında Hadisenin siyah bluzu Dianevonfur Stenburg 
Hadisenin siyah eteği Maje
Hadisenin ayakkabıları Azzedine Alaïa
Hadisenin küpeleri ve yüzükleri Mon Reve Bijoux

İstediğiniz tüm Ünlülerin kıyafetleri artık bu bölümde bulabilir, istediğiniz herhangi bir ünlünün kıyafetlerinin eklenmesi yada markalarının da yanında belirtilmesi için yorum bölümümüzden istekte bulunabilirsiniz. Başka bir ünlü modelin kıyafetlerinde buluşmak üzere şimdilik kendinize iyi bakın.


O Ses Türkiye’de yılbaşı gecesi Hadisenin giydiği elbise Balmain beğendiniz mi?
Hadisenin O Ses Türkiye Yılbaşı gecesinde giydiği elbisenin fiyatı tam olarak 1860 €, sizce nasıl olmuş ?


Hadise dantel bluz markası : Beymen Fiyatı 333 TL
Hadise etek markası : Machka Türkiye 564 TL

O Ses Türkiye Hadise Kıyafetleri
O Ses Türkiye Hadise kıyafetleri ile alakalı tüm yeni kıyafetleri yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz. İstediğiniz kıyafetlerim markası ve fiyatları yazıya dahil edilecektir. Aynı zaman da Hadisenin O ses türkiyede giydiği tüm kıyafetlerin modellerini net bir şekilde yorumda belirtmeniz gerekir.


O Ses Türkiye hadise yeşil incili kazak ve pantolonu Pinko Türkiye
Hadisenin bu kombinde giydiği ayakkabılar Gianvito Rossi
Hadisenin tüm takıları Swarovski

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir