O Ses Türkiye yılbaşı kıyafetleri

Tv8 ekranların da yayınlanan tüm türkiyenin hayran olduğu yarışma programı O ses türkiye yılbaşı akşamında birbirinden ünlü isimleri ile geceye damga vurdu. Konuklarının şarkıları ve keyifli anlarının yanı sıra O ses türkiye kıyafetleri ile de oldukça konuşuldu ve merak edildi. Bizde sizlere o gece giyilen ve ön plana çıkan yılbaşı kıyafetleri modellerini ve markalarını derledik. O ses türkiye tüm kıyafet model ve markaları yazımızın devamında!

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel’de kimler var? İşte O Ses Türkiye’nin Yılbaşı Özel bölümünde performans sergileyecek ünlü konukları: Ozan Güven, Cem Yılmaz, Pınar Deniz, Halil Ergün, Cenk Tosun, Gizem Karaca, Kerem Tunçeri, Tolga Sarıtaş, Erkan Petekkaya, Defne Samyeli, Ceyda Düvenci, Bülent Şakrak, Yılmaz Vural, Özkan Uğur, Zafer Algöl, Seda Bakan, Aleyna Tilki, Leyla Ilıcalı Sunuculuğnu Acun Ilıcalı’nın yaptığı O Ses Türkiye’de, jüri üyeleri Hadise, Murat Boz, Gökhan Özoğuz ve Yıldız Tilbe bu kez ünlü isimleri kadrolarına katmaya çalışacak…

Yılbaşının en özel eğlencesi O Ses Türkiye ile yine TV8 ekranlarında yaşanacak. Birbirinden bomba isimlerin katıldığı O Ses Türkiye yılbaşı özel programının tanıtım jeneriği Acun Ilıcalı tarafından yayınlandı. O ses Türkiye yılbaşı özel programından görüntüler de sızmaya devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın kızı ve arkadaşlarının özel gece için şarkı söylediği görüldü. Sosyal medya hesabından Cem Yılmaz‘ın sunacağı O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programının tanıtım jeneriğini yayınlayan Acun Ilıcalı, “Yılbaşı çekimi çok güzel oldu, ben olsam kaçırmam. Müsadenizle kaçırmayayım zaten” notunu düştü.

 Acun Ilıcalı‘nın paylaştığı video kısa sürede 380 bine yakın kişi tarafından izlendi. Acun Ilıcalı’nın kızı Leyla, Athena’nın Arsız Gönül şarkısını arkadaşlarıyla birlikte O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programı için seslendirdi. Leyla, şarkıyı Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin’e armağan etti.

Birbirinden ünlü isimlerin konuk olduğu gece de en fazla merak edilen kıyafetler ise  O ses türkiye jüri kıyafetleri, Murat boz kıyafetleri, yıldız tilbe kıyafetleri, hadise kıyafetleri, Gökhan kıyafetleri, tolga sarıtaş kıyafetleri, Seda bakan kıyafetleri, Defne samyeli kıyafetleri, Gizem karaca kıyafetleri ve daha birçok ünlünün kıyafeti ve markası oldukça merak edildi, konuşuldu. Tüm saydığımız kıyafetlerin markasını ve fiyatını hemen aşağıda bulabilirsiniz. İşte O ses türkiye kıyafetleri

O Ses Türkiye 31 Aralık Pazar Kıyafetleri 


O Ses Türkiye’de yılbaşı gecesi Hadisenin giydiği elbise Balmain beğendiniz mi?
Hadisenin O Ses Türkiye Yılbaşı gecesinde giydiği elbisenin fiyatı tam olarak 1860 €, sizce nasıl olmuş ?


O ses türkiye yılbaşı gecesinden bu yana araştırdığım,  sizlerinde çok fazla sorduğu pınar denizin puanlı siyah askılı elbisesini sonunda buldum.
Umarım soranlar takibe almıştır. Biraz zor oldu fakat sizler için bulmak benim için büyük bir keyifti.O ses türkiye pınar deniz elbise Davet Çok Elbisem Yok
Pınar Denizin O Ses Türkiye Yılbaşı giydiği elbisenin fiyatı 2.850 TL, sizler tarafından en fazla sorulan ve beğenilen elbise olma özelliğini taşıyor. 


O ses türkiye seda bakan elbise Raisa & Vanessa
Seda Bakanın O Ses Türkiye Yılbaşı gecesinde giydiği elbisenin fiyatı tam olarak 3550 €, sizce nasıl olmuş ?


O Ses Türkiye’de yılbaşı Ozan Güven ceketi Brandroom


O ses türkiye defne samyeli elbise Raisa & Vanessa
Defne Samyelinin O Ses Türkiye Yılbaşı gecesinde giydiği elbisenin fiyatı tam olarak 1350 €, ben kendisini çok beğendim, yaz siz?


O ses türkiye gizem karaca transparan üst Le Peplos
Gizem Karacanın O Ses Türkiye Yılbaşı gecesinde giydiği transparan bluzu Le Peplos sitesinde bulabilirsiniz, bençe çok hoş olmuştu sizce ?


O Ses Türkiye’de yılbaşı Ozan Güven spor ayakkabı Adidas
Ozan Güvenin bu gece için seçmiş olduğu spor ayakkabılar ilk dikkat çeken parçalar arasındaydı.
Benim de dikkatimi çeken ve merak ettiğim bu ayakkabının fiyatı ise 760 TL değerinde.


Tolga sarıtaş kolyesi  Boga
Tolga Sarıtaşın O Ses Türkiye Yılbaşı gecesinde taktığı kolye Boğa (Beymen’de bulabilirsiniz) Fiyatı ise 600 TL


O ses türkiye seda bakan ince topuklu ayakkabı Giuseppe Zanotti


O ses türkiye yıldız tilbe aksesuarlar Swallowsmanner


O ses türkiye Saadet Özsırkıntı elbise Züleyha Kuru
O ses türkiye Saadet Özsırkıntı ayakkabı Shoe Go


O ses türkiye gizem karaca pantolon Room and Rumours
Gizem Karacanın O Ses Türkiye Yılbaşı gecesinde giydiği pantolon fiyatı 1900 Tl’den 1520 TL’ye düşmüştür. (İndirimli)


Tolga sarıtaş deri ceket  Desa
Tolga Sarıtaşın O Ses Türkiye Yılbaşı gecesinde giydiği deri ceket Fiyatı ise 1300 TL


O Ses Türkiye’de yılbaşı gecesi Gökhan Özoğuz’un giydigi ceket Vintage Store
O Ses Türkiye’de yılbaşı gecesi Gökhan Özoğuz’un giydigi jean pantolon Levi’s TR
O Ses Türkiye’de yılbaşı gecesi Gökhan Özoğuz’un giydigi ayakkabı Dr. Martens


O Ses Türkiye’de yılbaşı Murat Boz’un giydiği takım elbise Osman Bulut
Dilerseniz tüm ünlülerin kıyafetlerine buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

16 Comments on “O Ses Türkiye yılbaşı kıyafetleri”

    1. Henüz bulamadım, bulduğum kıyafetleri ekliyorum. Yazımız her an güncellenip yeni model ve markalar eklenmektedir, ara sıra kontrol etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir