Esra Erol kıyafetleri

Bugün ki ünlüler köşemiz de Esra Erol kıyafetleri, markaları ve fiyat bilgilerini sizlerle paylaşalım istedik. Her gün Atv ekranlarında boy gösteren güzel sunucunun giydiği bir çok kıyafet merak ediliyor ve markası araştırılıyor. Bu nedenle sizlere Esra Erolun giydiği tüm kıyafet model ve markalarına ulaşabileceğiniz ve satın alabileceğiniz tüm bilgileri derledik. Sizler de Esra Erolun giysilerini merak ediyor ve bu kıyafetleri satın almak istiyorsanız bu yazımız tamda size göre! Özellikle Esra Erol atv’de yayınlanan ‘Esra Erol’da giydiği kıyafetler ile oldukça merak konusu. Geçtiğimiz aylarda 6. Moda Fashion TV ödüllerinde ‘En İyi Giyinen Kadın Programı Sunucusu’ seçilen Esra Erol bu ünvanı bırakmamaya kararlı gibi gözüküyor.


Esra Erol kırmızı elbise Perspective

Uygun fiyatlı kıyafet tercihi ile her gün ekranlar da boy gösteren Esra Erolun kıyafetleri ile alakalı geçtiğimiz günler de komik bir o kadarda sempatik bir haber okumuştum. Milliyet cadde yazarlarından biri olan Ali Eyüboğlu, Esra ne giydiyse anında tükendi başlığı ile bir çok kişinin dikkatini çekmeyi başardı. Eyüboğlu yazısında Esra Erol’a:

Selam. ‘Tükendi’ diyorlar senin için… Vallahi belgesi de var.

Ardından belgeleri de attım. Belgeler dediğim, Erol’un programda giydiği kıyafetlerin üzerine yuvarlak içinde ‘Tükendi’ yazan fotoğraflar…

Esra Erol önce, “Hahahaha… Gerçekten tükendi” mesajını attı, ardından aradı ve söz konusu firmanın, programa kostüm veren markalardan biri olduğunu söyleyip, ekledi:

“Programda ne giysem anında sipariş alıyorlar ve o seriyi tüketiyorlar.”

Esra Erolun giydiği elbiseler, taktığı takılar, giydiği ayakkabılar kısaca esra erol kıyafetleri gerçekten de büyük bir beğeni topluyor ve sevenleri tarafından araştırılıyordu. Özellikle uygun fiyatlı modelleri tercih etmesi daha fazla kişinin beğenmesi ile alakalıydı diye düşünüyorum. Zira Tv ekranlarında giyilen bir çok kıyafet ateş pahası fahiş fiyatlarla satılıyor. Tabi bunun sonucunda kimse kendi dolabına beğendiği kıyafet modelini ekleyemiyor. Fakat bu tür cüzi rakamlarla satılan kıyafet modellerinin sergilenmesi bir çok kişiyi sevindiriyor akabinde kendilerine almak için bir olanak sağlıyor.


Esra Erolun mor takımı Perihan Demirdelen

Unutmadan hatırlatalım, Başarılı sunuculuğunun yanı sıra şıklığıyla da beğeni kazanan Esra Erol atv’de yayınlanan ‘Esra Erol’da’ isimli programda giymiş olduğu tüm kıyafetlerini mezun olacak öğrencilere programda giydiği kıyafetleri hediye edeceğini belirtmişti. Başarılı sunuculuğu bir yana Vizdan sahibi bir kadın olması sebebiyle de oldukça sevilen Esra Erol bu hareketiyle de sevenlerinden tam puan aldı.

Peki Esra Erolun kıyafet sponsorları hangi markalardır. Hangi uygun fiyatlı markalar Esra Erol kıyafetlerine sponsor olmuş kısaca bir göz atmaya ne dersiniz ? Esra Erol elbise, esra erol ayakkabı, esra erol taki, esra erol çorap, esra erol etek, esra erol bluz, esra erol kazak, esra erol takim elbise, esra erol pantolonlu takim, esra erol küpe, esra erol kolye, esra erol yüzük, esra erol bileklik, esra erol pantolon, esra erol ceket, esra erol kıyafet, esra erol saat, esra erol bot, esra erol çizme, esra erol topuklu ayakkabi, esra erol gömlek ve daha birçok kıyafet modeli hemen aşağıdadır.

Esra Erol Kıyafet

Esra Erol kıyafetleri ve markaları hakkında daha fazla model görmek istiyorsanız yada aradığınız bir model varsa yorum bölümünden istekte bulunabilir, modelin markasını bizlere yine yorum bölümünden sorabilirsiniz. İstediğiniz modellerin markaları yazıya dahil edilecektir.  Sizler tarafından çok sorulan Esra Erol saç rengi, esra erol saç modeli, esra erol saç kesimi sponsorları, esra erol makyaj ürünleri, esra erol kozmetik ürünleri, esra erol kuaför bilgisi hemen alttaki görselin altında yer almaktadır.


Esra Erol makyaj Deniz Kılıç Makeup
Esra Erol Saç Tria Kuaför
 Serdar Akbulut
Esra Erol kozmetik ürünleri Beliz Kozmetik
Esra Erol makyaj ürünleri Jane Iredale


Esra Erolun 04.01.2018 tarihli yayın da giydiği elbise By Sultan Ekşioğlu
Esra Erol ayakkabı Valentino
Esra Erol yüzük Olcayy Mücevherat
Esra Erol makyaj ürünleri Jane Iredale


Esra Erolun 03.01.2018 tarihli yayın da giydiği elbise Kevser Tabak Fashion Designer
Esra Erol ceket Kevser Tabak Fashion Designer


Esra Erol yüzük Silver by Duygu
Esra Erol Küpe Ladybird İstanbul


Esra Erolun 02.01.2018 tarihli yayında Esra erol pantolonlu takım elbise Perspective
Esra Erolun ayakkabıları Topukla


Esra Erolun takıları; esra erol yüzük Silver by Duygu
Esra Erol küpe ve kolye Silver by Duygu


Esra Erolun 01.01.2018 tarihli yayın; Esra elbise Perspective
Esra Erol yüzük Silver by Duygu
Esra Erol ayakkabı Christian Louboutin


Esra Erol makyaj Deniz Kılıç Makeup
Esra Erol Saç Tria Kuaför
 Serdar Akbulut
Esra Erol kozmetik ürünleri Beliz Kozmetik
Esra Erol makyaj ürünleri Jane Iredale


Esra Erolun 29.12.2017 tarihli yayın  Esra Erol siyah pullu elbise Nocturne
Esra Erol ayakkabılar Manolo Blahnik
Esra Erol yüzük Olcayy Mücevherat


Esra Erolda 28.12.2017 tarihli yayın Esra Erol elbise Atelier Boho
Esra Erol kolye Atelier Alette
Esra Erol yüzük Olcayy Mücevherat
Esra Erol küpe Gülce Dereli


Esra Erolda 27.12.2017 tarihli yayın Esra Erol takım Perspective
Esra Erol gömlek Perspective
Esra Erol kolye Atelier Alette


Esra Erolda 26.12.2017 tarihli yayın Esra Erol elbise Trendyol
Esra Erol yüzük Silver by Duygu
Esra Erol çizme 232 Shoe
Esra Erol Küpe Ladybird İstanbul


Esra Erolda 25.12.2017 tarihli yayın Esra Erol gömlek Roman Mağazaları
Esra Erolun ayakkabıları Christian Laboutin
Esra Erol pantolon Roman Mağazaları
Esra Erol küpe Aypen Accessories
Esra Erol kolye Atelier Alette
Esra Erol yüzüğü Olcayy Mücevherat
Ünlülerin kıyafetlerine göz atmak için Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir