Yasak Elma 17.Bölüm Kıyafetleri

Selamlar…Pazartesi akşamlarının Fox Tv’de ki tek adresi ve değişmez dizilerinden biri olan Yasak Elma 17.bölüm kıyafetleri ile sizlerleyiz efendim. Unutmadan sizlere söyleyecek şahane bir konum var : Takip ettiğiniz Yasak Elma gibi daha nice dizilerin kıyafet marka ve fiyat bilgilerini ilk olarak instagram adresimiz olan dizikiyafeti sayfamızda paylaşıyoruz. Hatta instagram adresimizde çok daha fazla dizinin kıyafet, çanta, ayakkabı, aksesuar bilgisine ulaşabilirsiniz. Dediğim gibi sitemizde daha yoğunluklu kıyafet üzerine çalışıyoruz. Ama hiç üzülmeyin. İnstagram adresimizde kıyafet gibi çanta, aksesuar, ayakkabı, saat, gözlük ve daha nicesine ulaşabilirsiniz.

Dizinin her kıyafeti olay gibi zaten.  Siz değerli takipçilerimiz gibi bizlerden de tam not alıyor. Zengin Ender kadar saf, temiz kalpli Zeynep’in kıyafetleri kendilerine çok yakışıyor. Yani Zeynep’in koca koca boncuk gözlerinden kıyafetlerine bakabilirsek… Her bölümde olduğu gibi bizi takipte kalarak dizide beğendiğiniz kıyafetleri bizlere yorum kısmından sorabilir,yazının devamında da kıyafetlerin marka ve fiyat bilgilerini bulabilirsiniz.

Merak ettiğiniz daha nice dizinin kıyafetlerine sitemizin ilgili kategorisindeki ilgili bölümlerinden ulaşabilirsiniz. Yasak Elma 17.bölüm kıyafetleri de dizi yayınlandıktan sonra sizlerle paylaşılmaya başlanacaktır. Ayrıca dizinin diğer bütün bölümlerinde giyilen kıyafetleri sitemizde bulabilirsiniz.

Siz değerli takipçilerimiz merak ettiğiniz kıyafetleri istediğiniz zaman yorum bölümünde belirtebilirsiniz. Bizler sizler için araştırıp bulmaya hazırız. Merak etmeyin…Yasak Elma kıyafetleri ile alakalı her şey sitemizde!

Yasak Elma 17.Bölümde Neler Olacak?

Zeynep ani almış olduğu kararın gelgitlerini yaşıyordur. Alihan ise Zeynep’in hala kendini sevdiğine emindir. Yıldız ve Halit gerginliği giderek artarken bu gerginlik Ender’in lehine sonuçlanır. Kemal, adım adım Yıldız’a yaklaşmaktadır. Ender’in Alihan’ın şirketi için yaptığı tanıtım partisine Alihan’ın beklenmeyen hareketi damga vurur.

Yasak Elma 17.Bölüm 8 Ekim Pazartesi Kıyafetleri
Evet, sevgili dizi kıyafeti takipçileri Yasak Elma kıyafetleri  ile ilgili her şeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazının devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şöyle de bir durumdan bahsetmek istiyorum sizlere: Dizinin yayınlandıktan sonra bizler sıkı bir çalışmayla kıyafetleri bulmaya çalışıyoruz. Ama takdir edersiniz ki bazılarını hemen bulmak kolay olmuyor. Burada sizden tek isteğimiz sabırla beklemeniz. Dizinin bir sonraki bölümüne kadar kıyafet paylaşımımız devam ediyor. Bu yüzden siteyi sürekli güncellemeyi unutmayın.

Sizler için çabalıyoruz,araştırıyoruz. Yorum bölümünden istediğiniz kıyafeti sorabilirsiniz. Bazen bulamadığımız kıyafetler için de şimdiden sizlerden özür diliyoruz. Ama elimizden geleni fazlasıyla yaptığımızı hep hatırlayın. Sizleri çok seviyoruz. Şimdilik hoşça ve şık kalın….


Ender’in giydiği tulum Raisavanessa-Davetcokelbisemyok satışta Fiyatı 1000₺


Zehra’nın  giydiği elbise Adl Fiyatı 1000₺


Zeynep’in giydiği puantiyeli elbise Davetcokelbisemyok fiyat 3500₺’cik – Kiralama fiyatı 350₺


Yıldız’ın giydiği elbise Aysegül Boz


Yıldız’ın giydiği bluz Gülnur Güneş Fiyat 220₺


Zeynep’in giydiği kırmızı yapraklı elbise Mango fiyat 250₺


Yıldız’ın giydiği elbise Gülnur Güneş- fiyatı 400₺


Yıldız’ın giydiği elbise Trendyol


Lila’nın elbisesi Doridorca_eveningdress


Yıldız’ın giydiği elbise Mybestfriendstr


Ender’in giydiği elbise Merve Çisko


Ender’in giydiği bluz Adl Fiyatı 200₺


Zeynep’in giydiği kazak Mango Fiyatı 200₺
Dilerseniz Yasak Elma 18.bölüm kıyafetleri ve tüm YENİ ESKİ kıyafet markaları için Tıklayın.

10 Comments on “Yasak Elma 17.Bölüm Kıyafetleri”

 1. Merhaba yasak elma Ender’in giydiği yeşil elbise nerden acaba ? Halitin Ender’i evinde ziyaret ettiği sahnede giydiği midi boy etek kısmı volanlı elbise

 2. 8 ekim yayinlanan bolumde enderin giydigi
  Saka mavisi sabahligin markasını öğrenebilir miyim.
  Teşekkürler

 3. Sayın ilgili,
  Yasak elma 16.bölüm sonunda Ender’in giydiği satenimsi yeşil pantolon ve bluz kombini hangi markaya ait,günlerdir arıyorum kafama çok takıldı.Lütfen yardımcı olur musunuz?
  Saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir