Yasak Elma 18.Bölüm Kıyafetleri

Merhaba Sevgili Dizikiyafeti Takipçileri…Pazartesi akşamlarının Fox Tv’de ki tek adresi ve değişmez dizilerinden biri olan Yasak Elma 18.bölüm kıyafetleri ile sizlerleyiz efendim. O kadar şanslısınız ki dizi kıyafetlerinin ilk olarak yayınlandığı nevi şahsına münhasır olan bir sitedesiniz. Ayrıca  sizlere daha da iyi bir haberim var ki takip ettiğiniz Yasak Elma gibi daha nice dizilerin kıyafet marka ve fiyat bilgilerini ilk olarak instagram adresimiz olan dizikiyafeti sayfamızda bulabilirsiniz. Sizlere oraya da bekleriz.

Dizimizin her kıyafeti olay gibi zaten.  Siz değerli takipçilerimiz gibi bizlerden de tam not alıyor. Zengin Ender kadar saf, temiz kalpli Zeynep’in kıyafetleri de kendisine çok yakışıyor. Yani Zeynep’in koca koca boncuk gözlerinden kıyafetlerine bakabilirsek… Her bölümde olduğu gibi bizi takipte kalarak dizide beğendiğiniz kıyafetleri bizlere yorum kısmından sorabilir,yazının devamında da kıyafetlerin marka ve fiyat bilgilerini bulabilirsiniz.

Merak ettiğiniz daha nice dizinin kıyafetlerine sitemizin ilgili kategorisindeki ilgili bölümlerinden ulaşabilirsiniz. Yasak Elma 18.bölüm kıyafetleri de dizi yayınlandıktan sonra sizlerle paylaşılmaya başlanacaktır. Ayrıca dizinin diğer bütün bölümlerinde giyilen kıyafetleri sitemizde bulabilirsiniz.

Siz değerli takipçilerimiz merak ettiğiniz kıyafetleri istediğiniz zaman yorum bölümünde belirtebilirsiniz. Bizler sizler için araştırıp bulmaya hazırız. Merak etmeyin…Yasak Elma kıyafetleri ile alakalı her şey sitemizde!

Yasak Elma 18.Bölümde Neler Olacak?

Alihan ve Zeynep’in ilişkilerinin herkesin içinde ifşa olmasının yankıları Yıldız ve Halit ilişkisinin dengelerini bozarken, Yıldız ve Kemal’in yakınlaşmasını sağlar. Zeynep düştüğü durumdan dolayı kendini suçlu hisseder. Artık bir karar vermesi gerektiğinin farkındadır. Ender, Halit’i geri kazandığına emindir. Defne, Halit tarafından önemsenmemesinin hırsını yaşayarak son hamlesini yapar ve Yıldız’ı Halit’in gözünde bitirir.

Yasak Elma 18.Bölüm 15 Ekim Pazartesi Kıyafetleri
Sevgili dizi kıyafeti takipçileri  Yasak Elma kıyafetleri  ile ilgili her şeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazımızın devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Dizi yayınlandıktan sonra bizler sıkı bir çalışmayla kıyafetleri bulmaya çalışıyoruz. Ama takdir edersiniz ki bazılarını hemen bulmak kolay olmuyor. Sizden tek isteğimiz sabırla beklemeniz. Dizinin bir sonraki bölümüne kadar kıyafet paylaşımımız devam ediyor. Bu yüzden siteyi sürekli güncellemeyi unutmayın.

Sizler için çabalıyoruz,araştırıyoruz. Yorum bölümünden istediğiniz kıyafeti sorabilirsiniz. Bazen bulamadığımız kıyafetler için de şimdiden sizlerden özür diliyoruz. Ama elimizden geleni fazlasıyla yaptığımızı hep hatırlayın. Sizleri çok seviyoruz. Şimdilik hoşça ve şık kalın…


Ender’in giydiği elbise Merve Çisko


Zeynep’in giydiği elbise ve kazak Vekem Fiyatı 700₺
Etek Lappartist


Yıldız’ın giydiği elbise Davet çok elbisem yok Fiyatı 450₺


Zeynep’in giydiği ceket Mango 550₺
Etek Forevernewturkiye 159,99₺’den 63,95₺’ye düşmüş.
Çizme Ninewestturkiye 1599₺’den 639₺’ye düşmüş.


Yıldız’ın giydiği etek Beymen academia 
Sweatshirt Tuvana Büyükçınar


Zeynep elbise Lappartist
Botlar Lutvelizade


Zehra küpeler Coquetofficial


Ender ceket  Bistofficial 
Pantolon Tugba Atasoy 
Takılar Monrevebijoux


Yıldız’ın giydiği takım Tuvana Buyukcinar 
Kemer Beymenacademia


Ender küpeler Urbanqueen
Gömlek Lidyana


Zehra’nın giydiği elbise Davet çok elbisem yok
Dilerseniz Yasak Elma 19.bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm kıyafet markaları için Tıklayın.

4 Comments on “Yasak Elma 18.Bölüm Kıyafetleri”

  1. Yasak elma 16.bölümde enderin giydiği yeşil satenimsi kumaştan bol paça pantolon ve dirsek kol buzdan oluşan takım hangi markaya ait fiyatı nedir?
    Teşekkürler..

  2. Merhaba,
    Yasak elma 16.bölümdeki ender in giydiği yeşil bol paçalı pantolon ile dirsek kol bluz takım markası nedir? Günlerdir bulamadım inanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir