Yasak Elma 39.Bölüm Kıyafetleri

Herkese merhabalar, bir hafta aradan sonra dizilerimizin son bölüm kıyafetleri ve markalarını eklemeye devam ediyoruz. Yasak elma 39.bölüm kıyafetleri ile alakalı tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Dizinin tüm geçmiş bölürümleriyle alakalı merak ettiklerinizi ise ilgili kategoriden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu akşam ki yasak elmanın yeni bölümünde giyilen elbiselerin tamamı dizi yayınlandıktan hemen sonra yazımıza eklenmeye başlayacak ve yeni bölüme kadar konumuz güncellenmeye devam edecektir. Dizinin çok mu çok tatlı Styling sorumlusu olan Aybüke Öz muhteşem seçimleri ile her hafta merak edilen kombinlere imazasını atmaya devam ediyor. Peki bu akşam yeni bölümde neler yaşanacak dersiniz?

Zeynep’in son dakika düğünden kaçması herkesi şoke ederken, bundan en çok etkilenen Dündar’dır. Zeynep, Dündar’a kendini affettirmeye çalışır. Dündar’ın beklenmeyen sakinlikteki tepkisi fırtına öncesi sessizliktir. Kaya, Ender’in şüpheli ve tedirgin davranışlarının nedenini çözmeye çalışırken, ummadığı bir cevapla karşılar. Emir’in yeni ev arkadaşı bütün düzeni değiştirecektir.

Yasak Elma 39.Bölüm 1 Nisan Kıyafetleri
Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Eklenmemiş yada markası açıklanmamış tüm kıyafetler hafta içersin de güncellenecektir.  Dizide  merak ettiğiniz kıyafetleri yorum bölümünden sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin.  Şimdilik hoşça ve şık kalın.


Yasak elma dizisinde Enderin giydiği tulum Exquise fıyatı 1090tl


Yasak elma dizisinde Zeynep giydiği ceket ve etek Koton.


Yasak elma dizisinde Yıldız’ın giydiği mavi takım Sorbe fiyatı 1330tl ayakkabılar Christian Louboutin


Yasak elma dizisinde Enderin giydiği bluz Bianco E Nero


Yasak elma dizisinde Zeynep pantolon ve gömlek Network.


Yasak elma dizisinde Enderin giydiği elbise Bianco E Nero


Yasak elma dizisinde Zeynep giydiği gelinlik Mybestlook.
Dilerseniz Yasak Elma 40.bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm kıyafet markaları için Tıklayın.

5 Comments on “Yasak Elma 39.Bölüm Kıyafetleri”

  1. Yasak elma son bölümde yıldızın giydiği açık mavi pantolon-ceket in markasını öğrenebilir miyim??

  2. 39. Bölüm de zeynep in bölüm sonunda giydiği mavi pantolan ve trençkot unu merak ediyorum yazarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir