Çi 4.Bölüm Kıyafetleri

Fi Çi 4.bölüm kıyafetleri ve modelleri ile haftaya bomba gibi düştü! Geçtiğimiz hafta PuhuTv’nin ve dizinin yapımcısı olan Ay yapım diziyi yayımlayamayacaklarını belirtip kısa bir açıklama da bulunmuşlardı. Geçen hafta eklediğim konuda bununla alakalı paylaşımda bulunmuştum, açıklamaları merak edenler var ise inceleyebilirler. Neyse ki bu hafta Fi Çi 4. bölümü ile cuma akşamı saat 21:00’da PuhuTv de yayınlanıyor olacak. Diziyi merakla bekleyenlerin  konusuyla oyuncularıyla ve sıra dışı ayrıntılarını ilgiyle bekledikleri gibi Çi kıyafetleri de merakla bekleyip, sayfa sayfa, site site araştırdığını da bilmeyen yoktur artık. Bu nedenle her hafta Fi Çi yeni bölüm kıyafetleri dizi daha yayınlanmadan sizlerle paylaşmaya çalışıyor marka ve sponsorlarını ayrıca fiyatlarını bulmak için büyük bir emek harcıyor ve sizlere sunuyoruz.

Çi yeni bölümünde oldukça heyecanlı sahneler ve gerçekler bizleri bekliyor.   Sıra dışı hikayesi, müzikleri ve kıyafetleri hatta dekorasyonlarıyla bile dikkatleri üstünde toplamayı başaran dizinin ilk günden beri izlenme oranları diğer dizilere nazaran oldukça sağlam ve yüksek. 100 Milyon izlenme sayısına ulaşan dizinin sabit izleyicisiyle beraber her yeni gün farklı izleyici kitlesi ile de reytingler de üst sıralarda yer aldığı belirtiliyor. Anlaşılan o ki Azra Kohen’in çok okunan kitabından televizyona uyarlanan bu dizi uzun zamanlar üst sıraları kimseyi kaptırmayacak ve her geçen gün izleyici kitlesini arttırarak büyük izlenme oranlarına daha ulaşacak.

Fi Çi yeni bölüm de Duru Denizden uzak durmak istedikçe Can bu korkularını yenmesi için onları daha fazla bir arada tutmaya çalışır. Bu durumun aslında Can Manay için tehlikeli bir durum olduğunu ve Duru’nun her geçen gün Deniz’e olan sevgisinin dahada güçlendiğini söyleyebiliriz. Deniz ise hala Duruyu seviyor olsa da bunu hiç bir şekilde belli etmez ve her fırsatta Durunun üstüne yüklenecek bir bahane ile onu rencide etmeye devam eder.  Bu durumun farkında olan Duru ise sevgisinin de verdiği kin ve nefret ile Denize büyük çıkışlar yapmaya başlar. Dizinin merak edilen yeni bölümü bu akşam sizlerle!


Gelelim dizinin merak edilen kıyafet, marka, sponsor ve fiyatlarına Fi Çi duru kıyafetleri sizler tarafından en çok beklenen, merak edilen ve araştırılan kıyafet modelleri arasında ilk sırayı almayı yine başarıyor. Fi Çi Deniz kıyafetleri de erkek hayranları tarafından büyük ilgi ve alakayla beklenip merak ediliyor. Dizi de Özgenin giydiği kıyafetler ve markaları da ön plana çıkan diğer kıyafetlerden biri oluyor. Bu nedenle Fi Çi dizi sponsorları, markaları fiyatları ve daha bir çok ayrıntıyı en ufağından en büyüğüne kadar sizler için araştırıyor gözden kaçırmadan eklemeye çalışıyoruz. Sizlerin de istekleri doğrultusunda konularımıza yön verip daha çok merak ettiğiniz yada bulamadığınız  Çi kıyafet markalarını elimizden geldiğince sizlerle paylaşıyoruz.

İstediğiniz ve yahut beğendiğiniz modellerin markaları için yorum bölümünden detayları sorabilirsiniz. Dizi kıyafet model ve markaları dizi başladıktan hemen sonra eklenmeye başlanır, ve sürekli olarak yeni modeller eklenerek 1,2 hafta boyunca güncellemesi yapılır. Bu nedenle merak ettiğiniz her model için bizi sürekli takip edebilir, sürekli güncellenen dizi kıyafetlerimizi inceleyebilirsiniz.  Henüz eklenmemiş modeller için yine yorum bölümünden istekte bulunabilir, merak ettiğiniz soruları da yöneltebilirsiniz. Gelin isterseniz Fi Çi 4.bölüm kıyafetleri ve markalarına yer verilmiş  bir göz atmaya ne dersiniz?


Fi Çi yeni bölüm kıyafetleri


Çi (Fi) Duru (Serenay Sarıkaya) kaban markası : Paltoi (Özel üretim, satışta değil)


Çi (Fi) Duru (Serenay Sarıkaya) krem rengi  triko kazak markası : Que


Çi (Fi) Duru (Serenay Sarıkaya) palto markası : Natalie Kolyozyan
Çi (Fi) Duru (Serenay Sarıkaya) kazak markası : Natalie Kolyozyan
Çi (Fi) Duru (Serenay Sarıkaya) etek markası : Natalie Kolyozyan


Çi (Fi) Duru (Serenay Sarıkaya) pantolon markası :Tiny Fiyatı 250 TL


Çi (Fi) Duru (Serenay Sarıkaya) gelinlik (beyaz elbise) markası : Douze Studio


Çi (Fi) Duru (Serenay Sarıkaya) v yaka göbek açık kısa triko kazak markası : Max&Co Fiyat 90 £


Çi (Fi) Duru (Serenay Sarıkaya) gri tayt markası : Vs Pink (Victoria’s Secret)


Çi (Fi) Duru (Serenay Sarıkaya) kırmızı askılı elbise markası : Bec and Bridge  Fiyatı 1275 TL


Çi (Fi) Duru (Serenay Sarıkaya) pudra rengi kazak markası : Que  Fiyatı 197,40 TL


Çi (Fi) Duru (Serenay Sarıkaya) uzun yıldız kolye markası : Kısmet By Milka Fiyatı 34 TL
Çi (Fi) Duru (Serenay Sarıkaya) taşlı yıldız kısa kolye markası : Bee Goddess


Çi (Fi) Duru (Serenay Sarıkaya) küpe markası : Bee Goddess


Çi (Fi) Duru (Serenay Sarıkaya) ince topuklu ayakkabı markası : Nine West Türkiye


Çi (Fi) Duru (Serenay Sarıkaya) sırt çantası markası : Shop Noula Fiyatı 456 TL


Çi (Fi) Duru (Serenay Sarıkaya) pembe uzun kollu kazak markası : Max&Co Fiyatı (139£)
Çi (Fi) Duru (Serenay Sarıkaya) gri tayt markası :Pink  Fiyatı (44.99$)


Çi (Fi) Duru (Serenay Sarıkaya) küpe markası : Bee Goddess


Çi (Fi) Özge (Berrak Tüzünataç)  siyah tulum markası : Hakan Yıldırım


Çi (Fi) Özge (Berrak Tüzünataç)  ayakkabı markası : İnci


Çi (Fi) Bilge (Büşra Develi ) elbise markası : Jubelle Fiyatı 790 TL


Çi (Fi) Nehir Erdoğan elbise markası : Just Like You


Çi (Fi) Ece (Yasemin Allen) elbise markası : Raisa & Vanessa (Trendyolda şu an satılmaktadır.) Fiyatı 400 TL


Çi (Fi) Ece (Yasemin Allen) suni kürk markası : Marks & Spencer Fiyatı 700 TL


Çi (Fi) Ece (Yasemin Allen) çanta markası : Kemal Tanca


Çi (Fi) Ece (Yasemin Allen) küpe markası : Urban Queen


Çi (Fi) Duru (Serenay Sarıkaya) siyah tulum markası : Oysho 


Çi (Fi) Duru (Serenay Sarıkaya) halka küpe markası : Kısmet by Milka


Çi (Fi) Deniz (Mehmet Günsür) sırt çantası markası : Zara Fiyatı 500 TL

Dilerseniz Fi Çi kıyafetleri 3. ve tüm  eski yeni bölüm kıyafetlerine burayı Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

29 Comments on “Çi 4.Bölüm Kıyafetleri”

  1. O montu henüz bulamadım Erdem henüz araştırmaktayım, son bölüm kıyafetlerini takip etmeye devam edin.

  1. Merhaba Hatice, Özgenin botları henüz açıklanmadı, konu her an güncellenmektedir. Takipte kalmaya devam et lütfen.

  1. Merhaba pianka Duru gelinlik markası araştırılıyor, açıklanır açıklanmaz ilk olarak sitemizde, takipte kal lütfen.

  1. Merhaba Güner, Denizin galada giydiği yeleğin markası araştırılıyor, açıklanır açıklanmaz ilk olarak sitemiz de olur, takipte kal lütfen.

  1. Merhaba Melinda, Özge bot markası açıklanmamıştır. Açıklanır açıklanmaz ilk olarak sitemiz de bulabilirsin, takipte kal lütfen.

  1. Merhaba Melinda, Özge bot markası açıklanmamıştır. Açıklanır açıklanmaz ilk olarak sitemiz de bulabilirsin, takipte kal lütfen.

  1. Merhaba menekşe Duru yeşil kaban markası henüz açıklanmamıştır, açıklanır açıklanmaz sitemiz de bulabilirsin. Takipte kalmaya devam et.

  1. Merhaba Tuğçe Duru yeşil kaban markası ve Duru çanta markası sürekli güncellenen yazımıza gün içinde eklenecektir. Lütfen takipte kal.

  1. Merhaba Geyik Tasarim, markalar dizi yayınlandıktan sonra açıklamalarını yapıyorlar, henüz açıklanmadı, lütfen takipte kalmaya devam ediniz.

 1. Merhaba, Çi 4. bölümde Duru nun beyaz triko elbisesinin markası ne ? cevaplarsanız çok sevinirim 🙂

  1. Merhaba Nebahat, yazılarımız her an diğer yeni bölüme kadar editlenip güncelleniyor. Her model tek tek açıklandıkça bu süre içersinde sizlerle paylaşılıyor. Bende sizlere ulaştırmak için takipteyim, açıklanır açıklanmaz sitemiz de olur

  1. Merhaba Ozan, Deniz Peluş kürklü kaban markası açıklanmamıştır, açıklanır açıklanmaz ilk olarak sitemizde bulabilirsiniz. Lütfen takipte bulununuz. (Şu anda araştırmaktayız)

     1. Malesef çok araştırıyorum fakat nedense Mehmet Günsür kıyafet markalarını açıklamak istemiyorlar. Yoksa sizden önce ben bulur çoktan siteye eklemiş olurdum. 🙂

  1. Dizi sonrası markalar açıkladıkça tüm kıyafetleri ve denizin hırka markasını da sizlerle paylaşacağız, lütfen takipte kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir