Çocuk 5.bölüm Kıyafetleri

Herkese Selamlar, Çocuk 5.bölüm kıyafetleri ve markalarını sizlere sunmak için yeni paylaşımlara başlamış bulunmaktayız. Dizinin yeni ve önceki bölümünde giyilen tüm kıyafetlerin marka bilgilerini sizlere buradan sunmaya çalışacağız. Sizlerde dizi de merak ettiğiniz modelleri bizlere yorum bölümünden ulaştırmayı sakın unutmayın. Araştırmalarımız en çok sorulan kıyafetler öne alınarak yapılmaya devam etmekte olacak. Gelelim dizide kullanılan kıyafetleri sizlere ulaştırmaya. Devamı için bizleri her an güncel paylaşımlar yaptığımız İnstagram adresimizden takip ederek tüm kıyafet markalarına ilk olarak sizler ulaşabilirsiniz.

Asiye’nin çocuk özlemini yıllardır bastırması Hasan’ın anne hasreti ve ihtiyacı artık belirgin bir şekilde olur. Asiye’nin Hasan’ın etrafında olması ve koruması, Ali Kemal’i düşündürür. Emine’den duyduğu haberle bir anda allak bullak olur… Şule, Akça’yı Hasan’ın elinden kurtarmış ve çiftlik evinde saklamıştır. Emine, Akça’nın Efe’yi almasına engel olur. Asiye ve Şule birbirlerine olan öfkeleriyle gözlerini karartıp Ali Kemal’e her şeyi anlatmaya karar verirler…
Yaşanan olaylar ikisini de allak bullak ederken Şule sadece Efe’yi değil  Ali Kemal’i de Akça’ya kaptıracağını anlar… Kocası için Efe’ye anne olacaktır… Şule, Ali Kemal, Efe yeniden köşktedir. Ancak her şey yoluna girmişken, Efe’nin duyduğu gerçeklerle sarsılıp Akça’ya kaçması yine herşeyi alt üst eder. Asiye, Hasan’dan yardım isteyerek Akça’nın peşine düşer. Ali Kemal olan bitenden habersiz Akça’ya olan hislerinin yanlış olduğunu düşünerek ailesine, eşine olan ilgisini arttırırken Hasan’ın Efe’yle ilgili öğrendiği gerçek bütün taşları yerinden oynatacaktır. Acaba Hasan öğrendiği gerçeği Ali Kemal’ e diyecek mi?

Sevgili Dizikiyafeti takipçileri! Dizide giyilen merak ettiğiniz kıyafetleri ve markaları yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Bir sonraki hafta dizinin yeni bölümü yayınlanana kadar paylaşımlarımız devam etmekte olacak. Sürekli takipte kalmayı ihmal etmeyin. Dizi yayınlandıktan sonra buradayız. Şimdilik hoşça ve şık kalın. Kendinize iyi bakın. 


Çocuk dizisinde Şule’nin giydiği tulum Nakishofficial.


Çocuk dizisinde Şule’nin giydiği elbise Pol_portraitofaland.


Çocuk dizisinde Akça’nın giydiği gömlek Oxxo.


Çocuk dizisinde Şule’nin giydiği elbise Adil Işık.


Çocuk dizisinde Akça’nın giydiği gömlek Mavi.


Çocuk dizisinde Şule’nin giydiği sabahlık Magicform.


Çocuk dizisinde Şule’nin giydiği ceket Sorbe.


Çocuk dizisinde Şule’nin giydiği gömlek Oxxo.


Çocuk dizisinde Asiye’nin giydiği takım Adil Işık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir