Erkenci Kuş 25.Bölüm Kıyafetleri

Selamlar Erkenci Kuş 25.bölüm kıyafetleri arasında en merak edilen markaları sizlere sunmak üzere ben yine buralardayım. Şu sıralar en çok izlenilen dizilerden biri olan Erkenci kuş dizisi başladığı ilk günden bu yana sevilen konusu ve kıyafetleri ile ilgi odağı olmaya devam ediyor. Sizlerde Erkenci kuş kıyafetlerinin markalarını merak ediyor ve sürekli olarak diziyi izliyorsanız kıyafetlerin marka detaylarını her hafta düzenli ve ilk olarak sitemizden öğrenebilirsiniz. Ayrıca diziler de kullanılan kıyafetlerin markası aktif olarak  instagram adresimiz  dizikiyafeti sayfamızda da yayınlanmaya devam etmektedir.

Can Sanem’e olan aşkını bir kez daha ispatlar, evleniriz diyerek Sanem’in kafasındaki bütün soru işaretlerini giderir. Sanem de mutlu olur ve bunu annesiyle paylaşır. Bu arada ilişkilerini başından beri saklamak istemeyen Can, ajanstakilere Sanem’le sevgili olduklarını söyler. Herkes bu habere çok şaşırır, özellikle Deren hayatının şokunu yaşar. Bu arada Can, büyük bir kozmetik firmasının işini almak üzeredir fakat bunun önündeki tek engel Fabbri’nin şirkete hissedar olmasıdır. Can ve Fabbri bir kez daha karşı karşıya gelecek ve kozlarını paylaşacaktır.

Erkenci Kuş 25.Bölüm 22 Aralık Cumartesi Kıyafetleri
Erkenci Kuş Sanem kıyafetleri çok ilgi gördüğü için bu ürünleri sitemizde yayınlar yayınlamaz ilgili marka’nın online sitesinde çoktan tükenmiş oluyor. Bu nedenle kıyafetlerin marka ve fiyatlarndan ilk olarak sizler haberdar olmak istiyorsanız  sitemizi ve instagram adresimizi sürekli kontrol etmeniz gerekecek. Malumunuz dizimiz çok izlenince de kıyafetleri de çok soruluyor. Takdir edersiniz ki her isteğe yetişmek kolay olmuyor. Sırayla araştırıp bulmaya, en çok merak edilen kıyafetlere öncelik verip yayınlamaya çalışıyoruz.


Bulamadıklarımız yada sonradan denk geldiğimiz tüm kıyafetleri ise dizinin yeni bölümüne kadar araştırıp yazımıza dahil etmeye devam ediyoruz. Bu nedenle yazımıza tekrar tekrar göz atmayı ihmal etmeyin.  Cumartesi akşamı diziden hemen sonra buralarda markaları sunmak ve isteklerinizi almak üzere görüşmek dileğiyle, sevgiler.


Can’ın erkenci kuş dizisinde giydiği Kaban Brand Who triko Mavi Jean (kot) Levis  gözlük Tomford. Tüm ünlü erkek oyuncu kıyafetleri için @unluerkekkiyafetleri sayfasını takip edebilirsiniz.


Erkenci kuş dizisinde Sanemin giydiği terençkot Adil Işık botlar Dr. Martens şal Yargıcı’dan.


CeyCey’in giydiğitişört Bershka pantolon Defacto ayakkabı LC Waikiki  Tüm ünlü erkek oyuncu kıyafetleri için @unluerkekkiyafetleri sayfasını takip edebilirsiniz.


Erkenci kuş dizisinde Sanemin giydiği şort etek ve tişört Zara ceket Mango palto Oxxo şapka Stradivarius


Erkenci kuş dizisinde Sanemin giydiği kazak ve elbise Zara


Erkenci kuş dizisinde Aylin’in giydiği trebçkot Kevser Sarıoğlu çizme ŞİYAR AKBOĞA kemer AYBIKE GURSU küpeler X A N D R A jewels


Leyla’nın erkenci kuş dizisinde giydiği ceketli pantolon takımı Esra Gürses’den.


Leyla’nın erkenci kuş dizisinde giydiği kaban Jaquette


Erkenci kuş dizisinde Güliz’in giydiği elbise Trendyol


Deren’in giydiği ceket elbise Jaquette


Leyla’nın erkenci kuş dizisinde giydiği elbise Zara


Erkenci kuş dizisinde Sanemin giydiği spor kıyafetler Nike’den.


Erkenci kuş dizisinde Sanemin giydiği elbise Zara fiyatı 200 TL
Erkenci Kuş 26. bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm bölüm kıyafet markaları için Tıklayın.

One Yorum on “Erkenci Kuş 25.Bölüm Kıyafetleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir