Yasak Elma 19.Bölüm Kıyafetleri

Tekrardan merhaba sevgili dizikiyafeti takipçileri…Yasak olmaktan çıkıp yasağın artık dibi olan dizimiz Yasak Elma 19.bölüm kıyafetleri ile sizlerleyiz efendim. O kadar şanslısınız ki dizi kıyafetlerinin ilk olarak yayınlandığı nevi şahsına münhasır olan bir sitedesiniz. Ayrıca  sizlere daha da iyi bir haberim var ki takip ettiğiniz Yasak Elma gibi daha nice dizilerin kıyafet marka ve fiyat bilgilerini ilk olarak instagram adresimiz olan dizikiyafeti sayfamızda bulabilirsiniz. Sizleri oraya da bekleriz.

Geçen hafta Yıldız karakterini canlandıran Eda Ece’nin kıyafetleri daha ön plandaydı. Zümrüt tonları güzel oyuncuya çok yakışmıştı doğrusu. İşte moda budur aslında. Kendine yakışanı yakıştırdığını giyinmek. Galiba göz rengini daha ön planda tutacak renklerde kıyafetler giydirilmeye çalışılmıştı. Biz çok sevdik. Ya siz? Fragmanda gördüğümüz üzere bu bölümde de bizleri çok hoş kıyafetler bekliyor olacak. Özellikle Ender karakterini canlandıran Şevval Sam’ın görseldeki kıyafetine tek kelimeyle bayıldık. Tabi bu ve daha bir çok kıyafetin markalarını ilk olarak sitemizde bulabilirsiniz.

Merak ettiğiniz daha nice dizinin kıyafetlerine sitemizin ilgili kategorisindeki ilgili bölümlerinden ulaşabilirsiniz. Yasak Elma 19.bölüm kıyafetleri de dizi yayınlandıktan sonra sizlerle paylaşılmaya başlanacaktır. Bizi takipte kalmayı unutmayın. Ayrıca dizinin diğer bütün bölümlerinde giyilen kıyafetleri sitemizde bulabilirsiniz.

Yasak Elma 19.Bölümde Neler Olacak?

Defne’nin Yıldız’ın sırrını açıklaması Halit ve Yıldız evliliğinin ortasına bomba gibi düşer. Halit, Yıldız ile ilgili bir karar aşamasına gelmiştir. Halit’in kafasının karışıklığı Ender’in işine yarayacaktır. Yıldız ise boş durmayacak ve Halit’i geri kazanmak için elinden geleni yapacaktır. Alihan ve Zeynep hayatlarını ayrı olarak geçirme çabasındadır. Alihan ise Zeynep’i unutmak için önemli bir karar alır.

Yasak Elma 19.Bölüm 22 Ekim Pazartesi Kıyafetleri
Sevgili dizi kıyafeti takipçileri  Yasak Elma kıyafetleri  ile ilgili her şeyi sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Sitemizin ilgili kategorilerinden dizi isimlerine tıklayarak yazımızın devamında kıyafet marka ve fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Dizi yayınlandıktan sonra bizler sıkı bir çalışmayla kıyafetleri bulmaya çalışıyoruz. Ama takdir edersiniz ki bazılarını hemen bulmak kolay olmuyor. Sizden tek isteğimiz sabırla beklemeniz. Dizinin bir sonraki bölümüne kadar kıyafet paylaşımımız devam ediyor. Bu yüzden siteyi sürekli güncellemeyi unutmayın.

Sizler için çabalıyoruz,araştırıyoruz. Yorum bölümünden istediğiniz kıyafeti sorabilirsiniz. Bazen bulamadığımız kıyafetler için de şimdiden sizlerden özür diliyoruz. Ama elimizden geleni fazlasıyla yaptığımızı hep hatırlayın. Sizleri çok seviyoruz. Şimdilik hoşça ve şık kalın…


Ender’in giydiği Kaban mango Fiyatı 800₺
Elbise bozsisters


Ender’in giydiği Elbise Davetcokelbisemyok Fiyatı 2.800₺
Dilerseniz Yasak Elma 20.bölüm kıyafetleri ve ESKİ-YENİ tüm kıyafet markaları için Tıklayın.

One Yorum on “Yasak Elma 19.Bölüm Kıyafetleri”

  1. 19 bolum yıldızın mini elbisesi askeri desenli gibi olan lütgen marka ve fiyayini yazarmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir